#33 Iasmin Latovlevici - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
alaksı yok bana göre yetersiz bir isim. 2 top kapınca hemen tribünlere dönüp gazlama yapıyor.

Daha iki yıl öncesine kadar ancak hayalini kurabileceği bir takıma yeni katılmış bir futbolcu olarak heyecanını mazur görmek gerekir. Takım oturdukça o da sakinleşecek ve enerjisini daha ekonomik ve faydalı kullanacaktır. Futbolcular profesyonel diye makineye dönüşmüyorlar...

Daha iki yıl öncesine kadar ancak hayalini kurabileceği bir takıma yeni katılmış bir futbolcu olarak heyecanını mazur görmek gerekir. Takım oturdukça o da sakinleşecek ve enerjisini daha ekonomik ve faydalı kullanacaktır. Futbolcular profesyonel diye makineye dönüşmüyorlar...
zaten en büyük problem o. adam öyle saçmalıyor ki maç içerisinde, çoğuzu zaman adamı kovalayamıyor. fernando 40-45 metre depar atıp savunma arasına koşarken, bu eleman aheste aheste geliyor çoğu pozisyonda. bu konu dillendirilmediğine göre pek dikkat çekmemiş anlaşılar. hani selçuk olsa o pozisyonda başlar 1 hafta boyunca küfür ederiz adama.

o kazma en fazla osmanlı topçusu olur zaten. maç içinde salak salak koşular yapıp taraftarı gazlamaktan başka bir şey yapmıyor.

Maç içinde sürekliliği yok ama defansta ve ofansta çok agresif, artı olarak takımı bir anda öne taşıyabiliyor. Artık Türkiye ligini geçtim dünya futbolunda bile iyi dribbling yapan merkez orta saha az var. Onun dışında taraftarı gazlayacak oyuncu da lazım son 2 senedir bu da yok bizde. Öte yandan Adem kardeşimizin tükürdüğünü yalama muhabbeti de saçma daha 3 hafta oldu amg Beşiktaş taraftarına laf atıyorsunuz bi de hemen gazı alıp uçtu herkes. Takım birkaç maç kötü gidince hepsine sövecek millet, şu an kimse tükürdüğünü falan yalatmadı kimseye. Uzun bir süre bu performanslar sürdürülürse o zaman herkes hemfikir olur zaten. Bütün sezon bu tempoda oynayacak değiliz.

fiziki durumu su anda nasıl bilmiyorum cünkü fizigiyle oynayan bir bek,heleki carole gibi bir cöpten sonra bize alaba etkisi yapabilir

Maç içinde sürekliliği yok ama defansta ve ofansta çok agresif, artı olarak takımı bir anda öne taşıyabiliyor. Artık Türkiye ligini geçtim dünya futbolunda bile iyi dribbling yapan merkez orta saha az var. Onun dışında taraftarı gazlayacak oyuncu da lazım son 2 senedir bu da yok bizde. Öte yandan Adem kardeşimizin tükürdüğünü yalama muhabbeti de saçma daha 3 hafta oldu amg Beşiktaş taraftarına laf atıyorsunuz bi de hemen gazı alıp uçtu herkes. Takım birkaç maç kötü gidince hepsine sövecek millet, şu an kimse tükürdüğünü falan yalatmadı kimseye. Uzun bir süre bu performanslar sürdürülürse o zaman herkes hemfikir olur zaten. Bütün sezon bu tempoda oynayacak değiliz.

Mesele performans meselesi değil, mesele oyuncuları izlemeden yorum yapma meselesi Yunus kardeş.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Üst Alt