#33 Iasmin Latovlevici - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunu kesinlikle abartmıyorum bu herif 18 takım içindeki bütün takımların ilk 11 ve yedeklerindeki sol bekleride sayarsak tartışmasız en kötüsü.Adamın hiç bir özelliği yok.Yoldan marangozu çevirip futbolcu yap bu ayı oglu ayıdan daha iyi oynar.

20 sene futbol oynamış bir adam onune biri geldiginde eli ayağı birbirine dolaniyorsa bugün git tatini yap bir daha bu topraklara adim atma denmesi lazim. Bize geldi mi köpek gibi saldiran adamlari kadroya katinca mala baglamasi buyuk tez konusu

Bu sezon sonunda bu arkadas "asamoah a harcayacagimiz parayi x e verelim" dedirtecektir , not olarak dusuyorum buraya

Tartismasiz zeki ve klas . Dun 2 degil 4-5 olurdu , eger gomis harici tolga , belhanda beyfendiler adamin kaos noktasina attigi toplarda ceza alaninda cogalabilselerdi

sinancığım not düşmüşsün de bir hatırlatayım dedim
Manyak misin ? Az sonra hakkinda hukuki islem baslatilacak :asd:

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

taraftar da birine taktı mı takıyor :)

yahu bu adam düz bir adam. oynayıp oynayabileceği budur. zaten benim hiç beklentim yoktu..

lakin "sokaktan adam çevirsem bundan iyi oynar" yorumlarına sadece gülüyorum.. bunu yazan adam hiç orjinal futbol sahasında koşmamıştır.

bırak sokaktan rastgele adamı, bu forumdaki en fit gençleri seçsek antrenmansız olarak o sahaya çıksanız 20-30 dk sonra sahadan kalıntılarınızı kazırız.. abartmayın arouna kone

sinancığım not düşmüşsün de bir hatırlatayım dedim

gunes balcikla sivanmaz , son derece hakli cikti rezalet diyenler ,benim gibi gecmisine guvenip de cok faydali olacagina inananlar ise ters koseye yatmistir

nasil nagatomo beklenenin otesinde uyum sagladi ,faydali olduysa , iki oyuncu muthis derecede anti GS li gibi oynuyor , biri ahmet oteki de lato .. karabukteki lato ile alakasi yok .. hadi buyuk takim oyunculugu vs bla bla dogrudur da bu kadar ozguven kaybi da cok az rastlanir bir durum

ama esas hata , ne olursa olsun bu adami oynatmak , belli ki ilk hatasinda seyirci takmis , ne kadar kenardan yapmayin etmeyin desen de tepki gorecek , bir baska formul bulacaksin , baltayi oynat , kotu de oynasa bir mac idare eder , linnes i koy oraya , sag beke birini devsir

lato ,tolga ve ahmet secimleri esas sorumlusudur maglubiyetin , diger tum tercihlerin bir bahanesi bulunur ama bu 3 adam asla

bu adamı niye eleştiriyorlar ?anlamış değilim. halı sahaya çağırmam dediğiniz adamı karabük'ün kapısına gidip aldığı ücretten fazla teklif edip istedik. karabük de güzellik yaptı makul bir ücret ve sözleşmeyle verdi. evet vermeyebilirdi orda gayet de iyi oynuyordu katkı veriyordu . şahsen ben karabük yöneticisi olsaydım böyle davranacağınızı bilseydim en az 5 milyon çekerdim paşa paşa alacaksın zaten çünkü elde bekin kalmamıştı .

eleştirilmesi gerekenler elindeki baltayı satıp ormana baltasız giden salak ormancı misali heriflerdir.

Isliklandi mi iyice siviyor.Normalde ucuza gelen bu tur adamlar bu kadar zarar vermezdi ama bu turu verdi.Ligde de birkac maci vermeye yaklasmisti.

Alisilagelmis kapasitesi bu lafina da asla katilmiyorum , sen GS nin oyuncusu isen iyi oynayacaksin , tepki gelecek pas hatalari , kalitesiz ortalar veya top kaptirmalarin olmayacak

Ne demek kapasitesi bu .. katiyen katilmiyorum , iyi oyna tepki gorme, bu kadar basit

Alisilagelmis kapasitesi bu lafina da asla katilmiyorum , sen GS nin oyuncusu isen iyi oynayacaksin , tepki gelecek pas hatalari , kalitesiz ortalar veya top kaptirmalarin olmayacak

Ne demek kapasitesi bu .. katiyen katilmiyorum , iyi oyna tepki gorme, bu kadar basit

O zaman dünden beri rotasyona karşı çıkmayacaksın hepsi bu takımın oyuncusuyla eşek gibi oynayacakalar deplasmanda 2-1 kazandığın maçı içerde korumak için naga serdar gomis olması gerekmiyor..

Kapasitesi bu lafinin oyuncuyu koruma vesilesi ile kullanilmasina karsiyim dedim , yoksa latolevici yerine oynadigi nagatomodan iyi demedim .. cunku kapasitesi bu guzellemesini yaptigimiz kimseyi elestiremeyiz

bir oyuncunun kapasitesini neye gore olcuyoruz ? eger karabukteki lato buysa dubloru filan diye satmislar bize ... kapasitesi buysa orada o oyunu nasil oynuyordu

kapasiteyi su sekilde anlarim ben , rakip kasimpasa iken karsisina cikan oyunculara yetiyordur ama CL de oynarken city forvetlerine geciliyordur .. bu kapasite denebilir

ama bombos iken orta acma yuzdesi karabukte misalen 70% iken bizde 20% ye dusuyorsa , bunun kapasite ile ilgisi nasil olabilir ?

sinan dostum adam ben roberto carlos'um demedi zaten sen de bunu bilerek aldın. ne kadar ekmek o kadar köfte .
yalnız bizim bazı oyuncular da az puştluk yapmadı . kendileri kötü oynayınca ihaleyi bunun üstüne yıktılar yardıma bile gitmiyorlardı herifin iyice eli ayağı birbirine girdi. ben olsam s..... sizi de oynayacağınız topu da der çıkardım . bir beni mi görüyorsunuz .....k. ?

gunes balcikla sivanmaz , son derece hakli cikti rezalet diyenler ,benim gibi gecmisine guvenip de cok faydali olacagina inananlar ise ters koseye yatmistir

nasil nagatomo beklenenin otesinde uyum sagladi ,faydali olduysa , iki oyuncu muthis derecede anti GS li gibi oynuyor , biri ahmet oteki de lato .. karabukteki lato ile alakasi yok .. hadi buyuk takim oyunculugu vs bla bla dogrudur da bu kadar ozguven kaybi da cok az rastlanir bir durum

ama esas hata , ne olursa olsun bu adami oynatmak , belli ki ilk hatasinda seyirci takmis , ne kadar kenardan yapmayin etmeyin desen de tepki gorecek , bir baska formul bulacaksin , baltayi oynat , kotu de oynasa bir mac idare eder , linnes i koy oraya , sag beke birini devsir

lato ,tolga ve ahmet secimleri esas sorumlusudur maglubiyetin , diger tum tercihlerin bir bahanesi bulunur ama bu 3 adam asla

sinan bilgini bu olgun tavrı nedeniyle seviyoruz :tbr::tbr::tbr:

Üst Alt