#33 Iasmin Latovlevici - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
uzun zamandır gördüğüm en berbat/kötü/rezil futbolcuydu. bir insan nası bu kadar yeteneksiz olur diye düşünmeden geçemedim, tudor'a da sevgilerimi gönderdim.
2 mt yanına verdiği nadir paslar harici 1 tane olumlu işi yoktu sahada.
hemen yanında da ahmet denen nedüğü belirsiz herif vardi. ah cavcav ah gider ayak yaktın bizi.

Terim in mac analizi yaptigina inanmiyorum , eger sadece ostersund macini izlese , anlayis olarak ona cok yakin oldugu besbelli akhisar takimini ahmet lato tolga gibilerle karsilayamayacagini , maicon un ise perisan hallere dusecegini anlardi . Fb derbisine deplasmanda maiconla cik ama iceride akhisar macina cikamazsin , bu maicon yine akhisar macinda ayakta duramayip kendi kalesine atmamis miydi topu ?

FT ve yanında 4-5 kişilik yardımcı kadro belli oldu ki rakip analizi yapmıyor.. Teknik, taktik yok.. Saldım çayıra, mevlam kayıra futbolu.. BizAllah sonumuzu hayretsin..

Caroleye bi gözü kör diyorlardi bu arkadaşın iki gözüyle birlikte beyninde problem oldugunu düşünüyorum.

Alt yapidan 2000li cocuklari koy bu kadar seri hata yapmaz

dun beni zarara soktun keltos. ulan herifler seni bos birakiyor. mal gibi orta yapiyorsun. defanstta zaten casper gibisin icinden geciyorlar. balta oynasa iyiydi bunun yerine.

Kendisinden kat kat fazla maaş alan ve dün sahada bile olmayan Maicon'a cılız sesler çıkarken kendisine binlerce hakaret,küfür,ıslık gibi şeyler yapıldı..

Bizim ülkemiz ne yazık ki bir-iki tane hedef belirliyor "vurun abalıya" moduna geçiyor. Kendisi bana göre takımın en az sorun yaratan isimlerinden biri.

%99 sene sonu gidecek,mali olarak da külfetli bir isim değil ama dünden beri bakıyorum tek suçlu muamelesi görüyor. Ben her zaman adil olmaya çalışırım. Kendisi zaten bizim seviyemizde değil ama yapılan protestolar sonrası diğer yeteneklerini de kaybetti. Dün kaç defa eli ayağına dolaştı.

Sen beğeniyor musun renkdaş

Cevabı aldım teşekürler
Takimizdaki en iyi oyuncu oldugu asikar. Nasil begenmeyeyim? Begenmeyeyim de tas mi olalim?

Saka bi yana, valla bu adama ne oldu cidden bilmiyorum.
Bu adam gecen sene en isabetli orta yapan defans oyuncusuydu ligde opta verilerine gore. Simdi daga tasa yolluyor.
Ustelik Karabuk'de kopek gibi oynuyordu ama bizde kelimelerle anlatilamayacak kadar kotu oynuyor. Bunun yetenek ve kapasite ile, buyuk takimda oynamakla alakasi oldugunu vs sanmiyorum.
Ust duzey bi oyuncu degildi elbette ama bu kadar da les degildi.
Hani Tarik denen vitaminsizden kotu performans gostermeyi basardi adam daha da ne diyeyim ki?
Tek tesellimiz zarar etmedik.
Ha taraftar niye islikliyor o da ayri konu. İsliklayinca daha da mala bagliyor iste, bunu gormemek icin kör olmak lazim.
Sene sonunda gidecek, aldigi maas da belli. Bu kadar tepki verilmesini anlayamiyorum cidden.

Linnes veya Mariano'dan biri haftaya kadar iyileşmez ise bu kele kalacağız. Korku filmi gibi anasını satayım.
Öyle bi durumda Nagatomo'yu sağ beke atmak zorunda kalacağız üstelik.

Üst Alt