336 Gün, 41 Maç, 2 Kupa - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

336 Gün, 41 Maç, 2 Kupa

Nazifoğlu "sürekli yediğimiz goller üzerine çalışıyoruz" demesine rağmen gol yeme konusunda uzmanlaşıyorsak hoca da ciddi sıkıntı var demek ki

Bu saaten sonra GALATASARAY. İçin yapabileceğin en iyi eylem;
Kulüp içinde neler döndüğünü ve sana yapılan baskıları tek tek medyaya servis etmen olur.

SARI-KIRMIZI!

Mancini, Prandelli, Hamza Hamzaoğlu ve Mustafa Denizli.
Bunlarda teknik direktör ve bunların oynattığı futbol kadar futbol oynattı.
Sizce sorun hocalarda mı?
Karabükspor 120 km koşuyormuş.
Sizce bizim takım 120 km kosabilir mi?
Ya arkadaşlar sorun hoca felan deil bizim takım son bi kaç senedir takım savunmamız çok kötü buda yetmezmiş gibi stoperlerin bireysel hataları yüzünden 3 büyükler içinde en çok pozisyon veren takım biziz.
Bizim kadro planlamamız maalesef çok kötü, sert bir takım deiliz sadece bir kaç yıldız oyuncumuzun bireysel uğraşlarıyla maçları kazanıyoruz.

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karabükün takimi bizim takimdan daha yasli ama bizdeki sorunun asiri derecede rahatlik olmasi. Yapilan tüm transferler, bir kac ay icinde ayni kaba bürünüyor, cünkü teknik direktör konusunda bir stabilite yok. Sürekli degisiyor, ve genel anlamda oyuncular ile bas edemeyen, ezik profilli adamlar getiriliyor. Sonuc olarak hep futbolcularin istedigi oluyor, bir nebi hep rahatlar...

Sert, agresif, hirsli ve ne istedigini bilen, alan bir Hoca gerekli kulübe. Florya yeniden düzene sokulmasi lazim, ve bu ancak dominant bir hoca ile gerceklesebilir. Türkiye´de büyük kulüplerin tümünde, bir motivasyon is ahlaki sorunu var. Belirli bir dönemden sonra, oyuncular mac secer hale geliyor. Yönetimin tam destegini almis, dominant bir hoca olmadan, burada uzun vadede, hatta ora vadede bile, hic bir cacik olamaz.

Tudor bu profile uygun... Yönetim yeterki yedirmesin kendisini, oyuncular onu ezemeyecektir cünkü. Ersun Yanal feneri sampiyon yapti, sonra sikayetci oldu oyuncular, ve adam kovuldu. aziz kiskanclik yapmasaydi, fener ersun yanal ile bir düzen oturtabilirdi. Ama olay türkiye´deki yönetimlerin riyakarligi ile bitiyor hep.

Son düzenleme:
Karabükün takimi bizim takimdan daha yasli ama bizdeki sorunun asiri derecede rahatlik olmasi. Yapilan tüm transferler, bir kac ay icinde ayni kaba bürünüyor, cünkü teknik direktör konusunda bir stabilite yok. Sürekli degisiyor, ve genel anlamda oyuncular ile bas edemeyen, ezik profilli adamlar getiriliyor. Sonuc olarak hep futbolcularin istedigi oluyor, bir nebi hep rahatlar...

Sert, agresif, hirsli ve ne istedigini bilen, alan bir Hoca gerekli kulübe. Florya yeniden düzene sokulmasi lazim, ve bu ancak dominant bir hoca ile gerceklesebilir. Türkiye´de büyük kulüplerin tümünde, bir motivasyon is ahlaki sorunu var. Belirli bir dönemden sonra, oyuncular mac secer hale geliyor. Yönetimin tam destegini almis, dominant bir hoca olmadan, burada uzun vadede, hatta ora vadede bile, hic bir cacik olamaz.

Tudor bu profile uygun... Yönetim yeterki yedirmesin kendisini, oyuncular onu ezemeyecektir cünkü. Ersun Yanal feneri sampiyon yapti, sonra sikayetci oldu oyuncular, ve adam kovuldu. aziz kiskanclik yapmasaydi, fener ersun yanal ile bir düzen oturtabilirdi. Ama olay türkiye´deki yönetimlerin riyakarligi ile bitiyor hep.

Aslinda sorun basit. Cogu hak ettiginin 5 kati para aliyor. Tek motivasyonu para kazanmak olan egitimsiz herifler hedeflerine ulasinca bacaklari yerine dilleri , ceneleri calismaya basliyor.

Rodriquese 400 bin euro alirken hangi sebepten oturu 1.4 milyon euro verdigimizi bilen var mi??

Bunun için de sağlam bir yönetim olması lazım.
Diyelim ki futbolular Tudor'la anlaşamadı ve kötü sonuçlar geldi bu durumda n'olacak, yönetim istifa sesleri tribünlerden yükselecek ve Tudor gidecek ama futbolcular kalacak çünkü teknik direktörü göndermek futbolcuları göndermekten daha kolay

Bunun için de sağlam bir yönetim olması lazım.
Diyelim ki futbolular Tudor'la anlaşamadı ve kötü sonuçlar geldi bu durumda n'olacak, yönetim istifa sesleri tribünlerden yükselecek ve Tudor gidecek ama futbolcular kalacak çünkü teknik direktörü göndermek futbolcuları göndermekten daha kolay

Aynen o olacak. Sorunun babasi ise Türkiye´de isler iyi giderken bile, yönetimlerin egosundan yada ihtiraslarindan dolayi, teknik direktörlerin harcanmasidir. Ben Tudor´un kötü gidip harcanmasindan degil, iyi giderken, harcanmasindan cekiniyorum.

Üst Alt