#34 Okan Kocuk - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Valla ben kendi adima soyle soyleyeyim Muslera zicarsa ona da sararim ki gecen sezon sarmistim bir ara.

Senin de Terim konusunda elestiriye tahammulun olmadigini soyleyebilirim.

5 sezonun gercekten 2'sinde katkisi var demissin de gecen sezon ilk yari bayagi zicti kabul.Tudor varken de cok iyi degildi ona ok.Peki ilk 3 sampiyonlugunda hangi sezon katkisi yok?

İlk sezon takım genel olarak çok iyiydi sezon özelinde 2 gol yesede reaksiyon veren bir Galatasaray vardı

Play-off denen saçma şey olmasa o sezon açık ara şampiyon olmuştuk zaten

Son Fener maçında gerçekten iyi oynadı ona bir şey diyemem ben sezon geneline bakıyorum tek maç üzerinden şampiyonluk biçersek Sinan Gümüş bile kazandırmış diyebiliriz.Geçen sene şampiyonluğun fitilini ateşleyen Mitrouglu gibi ..

Şampiyonluk takım işi o yüzden sadece tek kişiye pay çıkarmayı doğru bulmuyorum.Yine Terim üzerinden örnek vereceksen eğer onun da tek başına şampiyonluk kazandırdığını söyleyemem.Büyük emekleri var ama hepsi o.Sadece hocanın futbolculara göre daha çok şeye göğüs germesi gerektiği için onun payını biraz daha fazla görüyorum

Sneijder varken de benzer laflar duyuyorduk işte ben o olayı sevmiyorum.Kötü olduğu dönemlerde bile sırf bok atılmamak için başka eksiklerden bahsediliyordu.Koşamıyor defansta açık veriyor yanındakilerin mücadele eksikliğinden bahsedildi.Etrafına iyi takım kurulmadı gibi argümanlar kullanıldı hep.Takımdan gittikten sonra da gördük ki Nice'den gönderilme sebepleri de buna benzer şeylerdi..

Muslera da aynı olay var kötü bir maç geçirsin eleştirmek yerine hemen diğer eskikliklerden bahsediliyor defans açık veriyor,o golü her kaleci yer gibi.Ayağı kötü deniliyor ona bile itiraz eden gördüm oysa ilk geldiğinde en iyi yaptığı şeylerden biriydi..

Ortalama bir performans gösterse bile müthiş bir maç çıkarmış gibi lanse ediliyor hep,hoşuma gitmiyor.Oyunculara dokunulmaz veren Fenerin hallerini gördük

İlk sezon takım genel olarak çok iyiydi sezon özelinde 2 gol yesede reaksiyon veren bir Galatasaray vardı

Son Fener maçında gerçekten iyi oynadı ona bir şey diyemem ben sezon geneline bakıyorum tek maç üzerinden şampiyonluk biçersek Sinan Gümüş bile kazandırmış diyebiliriz.Geçen sene şampiyonluğun fitilini ateşleyen Mitrouglu gibi ..

Şampiyonluk takım işi o yüzden sadece tek kişiye pay çıkarmayı doğru bulmuyorum.Yine Terim üzerinden örnek vereceksen eğer onun da tek başına şampiyonluk kazandırdığını söyleyemem.Büyük emekleri var ama hepsi o.Sadece hocanın futbolculara göre daha çok şeye göğüs germesi gerektiği için onun payını biraz daha fazla görüyorum

Sneijder varken de benzer laflar duyuyorduk işte ben o olayı sevmiyorum.Kötü olduğu dönemlerde bile sırf bok atılmamak için başka eksiklerden bahsediliyordu.Koşamıyor defansta açık veriyor yanındakilerin mücadele eksikliğinden bahsedildi.Etrafına iyi takım kurulmadı gibi argümanlar kullanıldı hep.Takımdan gittikten sonra da gördük ki Nice'den gönderilme sebepleri de buna benzer şeylerdi..

Muslera da aynı olay var kötü bir maç geçirsin eleştirmek yerine hemen diğer eskikliklerden bahsediliyor defans açık veriyor,o golü her kaleci yer gibi

Ortalama bir performans gösterse bile müthiş bir maç çıkarmış gibi lanse ediliyor hep,hoşuma gitmiyor.Oyunculara dokunulmaz veren Fenerin hallerini gördük

11-12
12-13
14-15

Bunlarda iyi degil miydi Muslera?

Muslera da aynı olay var kötü bir maç geçirsin eleştirmek yerine hemen diğer eskikliklerden bahsediliyor defans açık veriyor,o golü her kaleci yer gibi.Ayağı kötü deniliyor ona bile itiraz eden gördüm oysa ilk geldiğinde en iyi yaptığı şeylerden biriydi..

Gabriel torje fena dosuyodu musleraya :///

Penaltı pozisyonunun tam anlamıyla penaltı olduğunu düşünmüyorum ben. Okan penaltı yaptırmadı yaptıran oyuncuydu. Okan müdaheleye girerken rakip oyuncu zaten topu fazla açmıştı ve yetişemeyecekti. Bunu görünce Okan'a taktı kendini.

yedek olarak yeter işte. millet ne bekliyor bilmiyorum.
ayda yılda bir oynuyorlar o da ancak bu kadar olur. düzenli şans bulduğunda kötü bir kaleci değil.

Gayette iyi oynadı millet ne bekliyor acaba çıkışları falan gayet iyi oynamamasına rağmen Eray gibi kova istiyorsunuz herhalde kova demişken

hata sayılabilir elbette ama beğeniyorum kendisini. Yedek kaleciden hatasız oynaması beklenemez. Avrupa'da takımlar genelde 33 yaş üstü kaleci alıyorlar yedeğe.. Tecrübeli, oynadığında az hata yapacak, hazır biri. Ben sene başında Tolga Zengin'i o yüzden istemiştim ama Okan alındı. Bedava Okan fırsatı varken alınması kötü değil.

Bence iyi potansiyeli var.. Kolay değil hiç oynamadan kaleye geçmek.

Üstat golü nizami bulanların üstüne kabus gibi çöktün bu akşam, saygıyla takip ediyorum. :ROFLMAO:
yok reis kabusluktan değil anlamıyorum cidden mantıklı bi yanı varsa dinlemek istiyorum temiz gol diyenlerden
adamlar topa vurmadan oyun duruyor zaten bizimkiler gol temiz diyor. acayip bi durum yav
rizeli oğulcan bile oyun durduktan sonra attık gibilerinden bişeyler söyledi bizimkiler halen gol diyor

Üst Alt