#34 Okan Kocuk - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

yok reis kabusluktan değil anlamıyorum cidden mantıklı bi yanı varsa dinlemek istiyorum temiz gol diyenlerden
adamlar topa vurmadan oyun duruyor zaten bizimkiler gol temiz diyor. acayip bi durum yav
rizeli oğulcan bile oyun durduktan sonra attık gibilerinden bişeyler söyledi bizimkiler halen gol diyor
Son kısım aynen öyle bizim kaleci dahil bıraktı oyunu da faul konusunda twitter'daki bir kaç görüntü üzerinden değerlendiriyor olabilirler, hem görüntü net değil hem de çok hızlı akıyor nizami gibi gözüküyor mesela bende youtube'daki iyi kalitedeki yatay açı videoyu görene kadar nizami sanıyordum basarak yükseldiği tam belli olmuyordu sanki zıpladıktan sonra elini koymuş gibiydi.

Tam aferim cesur cocuk diyordum ki gitti penalti yaptirdi. Yan toplara cikmasini da gayet olumlu buldum. Ozguvenini yukarilara cekerse, Muslera gittigi an uc bes sene idare edebilecek bir kaleci.

anca yedek olabilir üstü yok. Bizi taşıyamaz, Muslera gibi. Zaten bizi son senelerde ayakta tutan en büyük güçte Muslera idi. Gidipte yarin öbür gün bu çocuğu as kaleci yaparsak, kupa yüzü göremeyiz

kötü kaleci olduğunu asla düşünmüyorum ama kendisi çok şanssız. Muslera sonrası isterse 50 tane kurtarsın, 1 tane hata yapınca "ah Muslera olsa" denecek. Umarım başarılı olur da, kaleci aramaya gerek kalmaz. Gerçekten çok isterim. Bursa'da baya beğenirdim.

Önümüzdeki sezonki kaderini bu sezon kendisi yazacak. Ya yedek olarak kalacak, ya da Muslera dönene kadar kaleyi kendisi koruyacak.

Hadi bakalım göster kendini.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kalede özgüvenli durması çok önemli umarım muslera öğretmiştir bu durumu okana,kimse beklemiyor muslera performansı zaten hatalı gol de yiyebilir ki muslera da yiyor hatalı gol lakin muslera hatalı golden sonra maçtan düşmüyor benim tek beklentim hatalı gol dahi yese maçın içinde kalması eğer bunu yapabilirse olmuş diyebilirim okan için.

Üst Alt