#35 Bahar Çağlar


45f3fd6f98c0489fb1ba8ac5d37d0cf6.jpeg


Ad Soyad: Bahar Çağlar
Oynadığı Pozisyon: Cornerman (3-4 Numara)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: #9 Bahar ÇağlarSezona çok kötü başlamıştı ama her maç daha faydalı oluyor, çok daha iyisi yapabilecek kapasitesi var.
 
Cevap: #9 Bahar ÇağlarFinal serisinin en önemli isimlerinden biri, faul problemine girmemesi lazım. Son maçlarda oldukça iyi, bu maçlarda da iyi katkı bekliyorum.
 
Cevap: #9 Bahar ÇağlarSenin hakkında gerçek düşüncelerimi söylersem ihraç edilirim.Final maçında bu kadar vurdumduymazca oynayan birini görmedim.Defol git
 
Cevap: #9 Bahar ÇağlarGayet iyiydi maçın başında Candace Parker vari penetreleri vardı, üçlükleri de soksa mükemmel olacaktı ama olmadı. Bir daha ki maça artık.
 
Cevap: #9 Bahar ÇağlarSenin hakkında gerçek düşüncelerimi söylersem ihraç edilirim.Final maçında bu kadar vurdumduymazca oynayan birini görmedim.Defol gityuh ya sen macın basında neler yaptıgını görmedin herhalde. zaten son 1.5 periyot oynatmadı koç nedense herhalde sakatlandı.. bahar bu takımda banko oyanayacak ender türklerden..
 
Cevap: #9 Bahar ÇağlarBugün çok iyiydi gerçekten, çok iyi katkı veriyor. 2-3 yıla mükemmel bir oyuncu olacak.
 
Cevap: #9 Bahar ÇağlarYine harikaydı. Uzun olmasına rağmen dış şutları da oldukça yüzdeli. Faul problemine girmediği zaman çok can yakar.
 
Üst Alt