#35 Bahar Çağlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#35 Bahar Çağlar

45f3fd6f98c0489fb1ba8ac5d37d0cf6.jpeg

Ad Soyad: Bahar Çağlar
Oynadığı Pozisyon: Cornerman (3-4 Numara)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: #9 Bahar Çağlar

Sezona çok kötü başlamıştı ama her maç daha faydalı oluyor, çok daha iyisi yapabilecek kapasitesi var.

Final serisinin en önemli isimlerinden biri, faul problemine girmemesi lazım. Son maçlarda oldukça iyi, bu maçlarda da iyi katkı bekliyorum.

Senin hakkında gerçek düşüncelerimi söylersem ihraç edilirim.Final maçında bu kadar vurdumduymazca oynayan birini görmedim.Defol git

Gayet iyiydi maçın başında Candace Parker vari penetreleri vardı, üçlükleri de soksa mükemmel olacaktı ama olmadı. Bir daha ki maça artık.

Senin hakkında gerçek düşüncelerimi söylersem ihraç edilirim.Final maçında bu kadar vurdumduymazca oynayan birini görmedim.Defol git

yuh ya sen macın basında neler yaptıgını görmedin herhalde. zaten son 1.5 periyot oynatmadı koç nedense herhalde sakatlandı.. bahar bu takımda banko oyanayacak ender türklerden..

Bugün çok iyiydi gerçekten, çok iyi katkı veriyor. 2-3 yıla mükemmel bir oyuncu olacak.

Yine harikaydı. Uzun olmasına rağmen dış şutları da oldukça yüzdeli. Faul problemine girmediği zaman çok can yakar.

Üst Alt