Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

#35 Yekta Kurtuluş


Cevap: #25 Yekta KurtuluşBence çok iyi bir transfer.. Fakat bazı renkdaşlarımın yorumlarına anlam veremiyorum. 3.7 m edermi diye yorum yapıyorsunuz.. Bu adam eğer alınmasaydı, atıyorum 2.5 m teklif edilseydide reddedilseydi yapılacak ilk yorum 1-2 m veripte alamadılar bu adam yıllarca kadroda oynar vs vs deyip atıp tutmak olucaktı.. Artık şu maddi kısmı düşünmeyin, onu düşünmesi gerekenler düşünür zaten.. Adam gelmiş bizim oyuncumuz olmuş kapı gibide adam.. Ben inanıyorum ki yıllarca hizmet edecektir renklerimize.. Hayırlı olsun..
 
Cevap: #25 Yekta KurtuluşAra transferde alabileceğimiz yerli futbolcular arasında Murat Ceylan ile beraber takımımızda görmek istediğim 2 isimden birisiydi.

Umarım çok başarılı olur.
 
Cevap: #25 Yekta Kurtuluşmerhaba arkadaslar !beni neyi anamiyorum iste su: neden yeni transferimize böyle yüksek forma numarayi veriyorlar? yektaya daha kücük bir numaraya daha yakisir, en az 4 sene bizdeyse.selamlar, kamran
 
Cevap: #25 Yekta KurtuluşFizik olarak hazırsa, kadroda olabilir belki d,ye düşünüyorum. Takımla çalışmış dün. Bugün de son antrenmana katılacaktır. 18'de yer alır İnşallah.
 
Üst Alt