#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Sevindirici
Büyük takım baskısı faktörü de var tabi bizde oynarken
İnşallah o ilk oynadığı zamanlardaki heyecanı yaşatır tekrar
Sezon basinda izledigim maclarda oyun etkinligi cok dusuktu. Kizmistim yeteneklerine ihanet ediyor diye gercekten yetenekli topcu cunku. Simdi son birkac macdir izliyorum foul almasini ogrenmis tehlikeli yerlere top atmayi deniyor surekli cekinmiyor ileriye oynarken. Futbolu ogreniyor yani yavas yavas. Altyapida biz futbolu ogretemiyoruz malesef.

Aceleye gerek yok dedigin gibi yasi 20
22 23 yasinda bizim seviyemize gelse ben mutlu olurum.

Gel kardeşim kimleri yedik biz seneye seni de yeriz. Bizim taraftar 4-5 maç 90 dakikalık performansını izlemeden direk siler atar adamı. 80 den sonra oyuna girersin 2 maç(malum hoca hadis varmış gibi bekliyor oyuncu değişikliği için) biz taraftarlar olarak toptan ateş çıkarmanı bekleriz 5-6 dakika içerisinde sonra da ışık yok, çöp, leş, beyin yoksunu gibi kelimeler kullanıp ipini çekiveririz. Gel kardeşim gel. Gencecik topçulara süre verilmemesinden ve zaman taninmamasindan nefret ediyorum. Hocaya en fazla kızdığım nokta bu. Sanırım artık kariyerinin sonlarını yaşadığı için istatistik hanesine bir kaç şampiyonluk daha ekleme peşinde ve bunun için gençlere zaman tanıyarak sezonu hiç etmemeyi amaçlıyor.

2. Yarı oyuna giren yedek sinan kurt kadar kendine guvenmiyorsun be kardeşim.. adanademirin rassoul hariç tümünü topla senin kadar yeteneklisi top ayağına yakışanı yok sen hala kaçak guresiyorsun şu takımda..
Kaç kez skora katkı da yaptı ama yok yani devamlılık yok bazı maçlarda yok olup gidiyor bu kadar silik bir karakter olamaz

Üst Alt