#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Çok iyi kumaşı var ama rakipten uzak oynamalı devamlı.

Fiziken nasıl ezildiği son posisyonda görüldü. Antrenman maçları da dar alanda oynandığı için orada da bu konuda sayıf noktası göze batıyor olabilir

Çok iyi kumaşı var ama rakipten uzak oynamalı devamlı.

Fiziken nasıl ezildiği son posisyonda görüldü. Antrenman maçları da dar alanda oynandığı için orada da bu konuda sayıf noktası göze batıyor olabilir
tek pozisyon üzerinden yorum yapmak dogru olmaz.aynı yunus cezasahasında feyk atıp içeri de girer.hazırlık maclarında çok yaptı.ama yanına bitane akıllı adam koymak lazım.fiziken iyi durumda yunus ,sadece özgüvene ihityacı var

tek pozisyon üzerinden yorum yapmak dogru olmaz.aynı yunus cezasahasında feyk atıp içeri de girer.hazırlık maclarında çok yaptı.ama yanına bitane akıllı adam koymak lazım.fiziken iyi durumda yunus ,sadece özgüvene ihityacı var
Fiziki mücadelesi orada net bir veridir açıkçası.

Üstelik yeni oyuna girmişsin yunus olarak ve karşında 90 dakika mücadele etmiş yorulmuş oyuncu vardı.

Fiziki ikili mücadelede ezildi maalesef. Bak kaybetmedi demiyorum ki bu olabilir. Ezildi diyorum.

Ikii mücadele kaybede bilirsin Fiziken ama ezilirsen bu seviye için uygun değilsin demek ki veyahut oyun stilini rakipten uzak tutarak sürdürmesi gerekir. Teknik seviyesi hızı oyun aklı müthiş bir yetenek bence ama Fiziken baya yetersiz

Fiziki mücadelesi orada net bir veridir açıkçası.

Üstelik yeni oyuna girmişsin yunus olarak ve karşında 90 dakika mücadele etmiş yorulmuş oyuncu vardı.

Fiziki ikili mücadelede ezildi maalesef. Bak kaybetmedi demiyorum ki bu olabilir. Ezildi diyorum.

Ikii mücadele kaybede bilirsin Fiziken ama ezilirsen bu seviye için uygun değilsin demek ki veyahut oyun stilini rakipten uzak tutarak sürdürmesi gerekir. Teknik seviyesi hızı oyun aklı müthiş bir yetenek bence ama Fiziken baya yetersiz
fiziki konuda cok calıstıgını da bildiğim için pek katılamayacagım ama gövdesi biraz kalınlaşırsa iyi olur yunus için

Şu kadroda şans bulamıyorsa suçlusu Fatih Terim değildir. Demekki Yunus'un ilk 11 oynayacak yeterli kondisyonu yok. Hoca şans vermiyorsa vardır elbet bir bildiği.

ben 2000lilere güveniyorum ve diğerlerine de.avrupada basarı gelecekse mimarı yine altyapımız olacak.şu an yenimalatya macı üzdüğü için motivasyonumuz düşük ama bu gencolar maçta kazandıracak takıma.

Üst Alt