#35 Yunus Akgün

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör
En çok beğendiğim altyapı oyuncumuz.Sürekli zamanda bulduğunda iyi işler yapacağına inanıyorum.

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör
Azıcık süre alsa da boş zamanlarımızda highlightlarını izlesek :D

Emre Cevik

Tecrübeli Üye
hala genc genc diye diye bekletiyoruz, rakiplerin yusufuna, abdülkadirine teklifler yagiyor, oynatmazsan verim alamazsin..

Kaan Bilge

Tecrübeli Üye
hala genc genc diye diye bekletiyoruz, rakiplerin yusufuna, abdülkadirine teklifler yagiyor, oynatmazsan verim alamazsin..
Yusuftan 3 yaş küçük bu çocuk. Ayrıca bence onlar kadar yetenekli de değil.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamza Gölbaşı

Müracaat
10 Numara!
Rodrigues'in gitmesine Yunus adina da seviniyorum umarim kanat falan alamayiz son gune kadar Trezeguet pesinde falan kosariz da mecburen Yunus Akgun, Recep Gul falan ciddi sans bulur sezon boyunca

Cok buyuk isler basarabileceklerine, sampiyonluk yolunda destek verebileceklerine eminim

Trezeguet'yi ne kadar begensem de Feghouli - Onyekuru - Sinan - Yunus - Recep rotasyonu gayet yeterlidir. Gelirse Alan (veya baska bir kanat forvet), Belhanda, Akbaba, Mugdat falan da kanatlarda gorev yapabilir

Yusuf Kara

Moderator
Yönetici
Moderatör
Rodrigues'in gitmesine Yunus adina da seviniyorum umarim kanat falan alamayiz son gune kadar Trezeguet pesinde falan kosariz da mecburen Yunus Akgun, Recep Gul falan ciddi sans bulur sezon boyunca

Cok buyuk isler basarabileceklerine, sampiyonluk yolunda destek verebileceklerine eminim

Trezeguet'yi ne kadar begensem de Feghouli - Onyekuru - Sinan - Yunus - Recep rotasyonu gayet yeterlidir. Gelirse Alan (veya baska bir kanat forvet), Belhanda, Akbaba, Mugdat falan da kanatlarda gorev yapabilir
Recepi yeterince izledin mi bilmiyorum ama o cocugun daha zamani var
Bu seviyelere cok cok uzak şuan

Hamza Gölbaşı

Müracaat
10 Numara!
Recepi yeterince izledin mi bilmiyorum ama o cocugun daha zamani var
Bu seviyelere cok cok uzak şuan
Altyapi maclarini hic izlemiyorum sadece buraya atilirsa gollere falan bakiyorum

Bi ara bir dunya kupasi oldu 2017 yaziydi galiba orada cok begenmistim, bir onu bir de Abdussamed'i

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
yusuf yazıcı mı daha yetenekli yunustan :d ahahhaha

Can Akasra

10 Numara!
Kesinlikle süre bulmalı , Feghouli - Onyekuru ikilisinin ilk alternatifi olmalı.

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bundan sonra daha fazla süre bulur herhalde hatta daha fazla süre bulmali artik.

Tugay Yigit

Tecrübeli Üye
Sinan düzeldi diye hocanin artik geri ilk yedek alternatif o olur

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
@Hamza Gölbaşı yunus- kanat forvet yusuf 10 numara.alakasizlar mevki açısından.ama yunustaki potansiyelin zerresi yusuf da yok.onu da bilelim : ) yusufu atalayla kıyas edebilirsin ama atalay da yeteneğiyle döver. Zaten yunus ve atalaydan 3.5 yaş büyük yusuf

Ercan Kinay

10 Numara!
Oynayacak kıvamda değil henüz 1 2 yıla ihtiyacı var zaten klüpte kiralayacakmis genç oyuncuları

Galatasaray Düşmanlarının .........

Hamza Gölbaşı

Müracaat
10 Numara!
@Hamza Gölbaşı yunus- kanat forvet yusuf 10 numara.alakasizlar mevki açısından.ama yunustaki potansiyelin zerresi yusuf da yok.onu da bilelim : ) yusufu atalayla kıyas edebilirsin ama atalay da yeteneğiyle döver. Zaten yunus ve atalaydan 3.5 yaş büyük yusuf
Yetenek olarak 1 Abdülkadir 2 yunus tur bu ülkede 3 ede Atalayi yazarım

Galatasaray Düşmanlarının .........
Yunus'u neden bu kadar yetenekli goruyorsunuz? Yusuf Yazici deli gibi oynuyor kac senedir.

Üst Alt