#35 Yunus Akgün

Halil Tolga

Kırmızı Üye
Daha once de defalarca yazdim ama bugun guzel bir alinti okudum. Yasitlari arasinda yildiz olabilir ama abileri karsisinda cok sonuk. Messi gibi veya Ronaldo gibi veya Doncic gibi ozel bir yetenek olsa cikar catir catir oynar ama degil. Bu gozler 17 yasindaki Okani veya Emreyi de gordu. Okan 17 yasinda 3 4 kisiyi pesine takardi.
Bu cocuk da umudum var ama bence mutlaka kiralanmali ve tecrube kazanmali. Arda gibi patlama yapip donebilir. Ayrica alt lige degil, super ligden bir takima veya Hollanda Belcikadan bir takima kiralanmali.

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Daha once de defalarca yazdim ama bugun guzel bir alinti okudum. Yasitlari arasinda yildiz olabilir ama abileri karsisinda cok sonuk. Messi gibi veya Ronaldo gibi veya Doncic gibi ozel bir yetenek olsa cikar catir catir oynar ama degil. Bu gozler 17 yasindaki Okani veya Emreyi de gordu. Okan 17 yasinda 3 4 kisiyi pesine takardi.
Bu cocuk da umudum var ama bence mutlaka kiralanmali ve tecrube kazanmali. Arda gibi patlama yapip donebilir. Ayrica alt lige degil, super ligden bir takima veya Hollanda Belcikadan bir takima kiralanmali.
Mental problemler

Herkes futbolcu olmayı kolay sanar ama o sahadaki mentalite farklıdır, atabileceğin çalımı, pası, şutu atamazsın.

Altyapıda 3 kişinin arasından çıkan çocuk şimdi çalıma girmeye cesaret edemiyor.

Halil Tolga

Kırmızı Üye
Mental problemler

Herkes futbolcu olmayı kolay sanar ama o sahadaki mentalite farklıdır, atabileceğin çalımı, pası, şutu atamazsın.

Altyapıda 3 kişinin arasından çıkan çocuk şimdi çalıma girmeye cesaret edemiyor.
Aynen, gidip bir takima yollanmali. Cocugun kendine guveni gelmesi lazim. Arda gibi de donebilir veya hic birsey olmaz ama en azindan denenmeli. Bunda ve Atalay'da gercekten yetenek var ama pasifler. Oyle ya da boyle oynayip pismeleri lazim

Mustafa Bahar

Parçalı Üye
Kanat lazım orta sahaya transfer diyenlere verilecek cevap... Nasıl ki yusuftan daha iyi diyorduk abdülkadir için yunus da çok daha büyük paralar edecek ozandan... hem de daha karakterli...

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Aynen, gidip bir takima yollanmali. Cocugun kendine guveni gelmesi lazim. Arda gibi de donebilir veya hic birsey olmaz ama en azindan denenmeli. Bunda ve Atalay'da gercekten yetenek var ama pasifler. Oyle ya da boyle oynayip pismeleri lazim
Valla sene başı kiralanmalı dedim diye bir ton kişi kafama penetre etmişti, şimdi de sövüyorlardır muhtemelen gitsin diye.

Önce bu zihniyet değişmeli, duygusal davranılmamalı.

Mustafa Bahar

Parçalı Üye
Valla sene başı kiralanmalı dedim diye bir ton kişi kafama penetre etmişti, şimdi de sövüyorlardır muhtemelen gitsin diye.

Önce bu zihniyet değişmeli, duygusal davranılmamalı.
Üstat bence rotasyonda kullanılmalı seneye kanat almayız onyekuru çeker gider. Bence recepi de sağ kanatta rotasyona sokmalı. Sinan ile de uzatmalı. Hem türkler hem de maliyetleri yok. Yedek kalacak yabancıya ihtiyacımız yok. ilk 11 oynar onlar bunlar da yedek bekler.

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Üstat bence rotasyonda kullanılmalı seneye kanat almayız onyekuru çeker gider. Bence recepi de sağ kanatta rotasyona sokmalı. Sinan ile de uzatmalı. Hem türkler hem de maliyetleri yok. Yedek kalacak yabancıya ihtiyacımız yok. ilk 11 oynar onlar bunlar da yedek bekler.
Özgüvenleri gelişmeli o yüzden oynamaları lazım.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Bir ara slalom denedi onun disinda bir sey goremedik.Gerci cok gec girdi oyuna.Ayrica Turkiye Kupasi gruplu sistemden elemeye dondugunden beri genclere cok sans verilmiyor.Keske kiraya verseydik.

Hakan Atasoy

Tecrübeli Üye
Daha çok erken kendisi için 1-2 al ver denedi ama fizik olarak daha çok yol katetmesi lazım. Henüz takım seviyesinde değil.

Onur Yücel

Aslan Üye
Bence bunun da kiralık verilmesi lazım. Fizik olarak güçlenmeli.

Tuncay Van

10 Numara!
Sanki kanat oyniyacak gibi durmuyor forvet arkasi daha cok verim aliriz gibi, keske kupa maclarinda orda oynatsalar veya kiralik gönderilse kendisi icin daha iyi olur

Doğan Gün

Kırmızı Üye
“Kendimi göstereceğim” diye saçma sapan oynuyor. Bu psikolojisinden sıyrılırsa yetenekli topçu. İnşallah yeteneğine ihanet edenlerde olmaz.

——————

Şükrü ERDEN

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Web sitesi
reddit.com
Yetenekli ama topla saçmasapan şeyler yapmaya çalışıyor sürekli. Eredivisie veya Portekiz takımına falan kiralanması lazım

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
atalay daha olgun bir oyuncu profili cizdi kupa macinda. onu da ligde görseydik keske.

Üst Alt