#35 Yunus Akgün

Enes Dalmış

10 Numara!
Feghouli artık kanat oynamasına o tempo yapmasına fiziği müsade etmiyor
Onyekuru 'nun zaten futbol oynamak başarılı olmak gibi bir derdi yok bencil herif

Hal böyleyken Yunus her türlü oynar bu takımda ...

Enes Dalmış

10 Numara!
Boyundan ve fiziginden dolayi kaybediyor
Doğru çünkü geçen sene bizi şampiyon yapan Rodrigues ligin en fizikli adamı ve 1.90 boyu vardı, Bu sene sürekli oynayan Onyekuru yine kas yığını ve 2 metre boyu var çünkü

Onyekuru vitaminsizi kadar kötü değil Yunus emin ol reis ...

Yusuf Ciftci

Şef Gümüş Kıvrım
Doğru çünkü geçen sene bizi şampiyon yapan Rodrigues ligin en fizikli adamı ve 1.90 boyu vardı, Bu sene sürekli oynayan Onyekuru yine kas yığını ve 2 metre boyu var çünkü

Bir Gedson Fernandes'e bakiyorum bir de bizim alt yapidan cikan oyunculara, ciddi fark var reis.

Akif Karabulut

10 Numara!
Oyuna girmesini bekledim ama düşündüğümüz zaman onyekuru hızlı kontraya çıkabiliyor belhanda duran topları kullanıyor feghouli de takımın en zekisi... En azından Arap biraderlerin pili tamamen bitince girebilirdi son 10 dk

Onur Bakır

10 Numara!

boyla fiziğin ne alakası var. kas kütlesi yok yunusta sahada minnacık duruyor. yunusla garry aynı boyda fakat ciddi bir kas kütlesi farkı var. geçen seneden yan yana fotoğrafları bile var. gary tvde normal gözükürken yunus minnacık duruyor

verrattide 1.65 boy var orta saha oynuyor mesela ama adamda mükemmel bi teknik olduğundan boyuna oranla gücüde sağlam olduğundan boy kısalığı sorun olmuyor

Yusuf Kara

Şef Gümüş Kıvrım
boyla fiziğin ne alakası var. kas kütlesi yok yunusta sahada minnacık duruyor. yunusla garry aynı boyda fakat ciddi bir kas kütlesi farkı var. geçen seneden yan yana fotoğrafları bile var. gary tvde normal gözükürken yunus minnacık duruyor

verrattide 1.65 boy var orta saha oynuyor mesela ama adamda mükemmel bi teknik olduğundan boyuna oranla gücüde sağlam olduğundan boy kısalığı sorun olmuyor
Yunusun bacak boyu garryden kisa
Fiziki dezavantaji var baya ama kas konusunda haklisin

Burak Yildirim

Tecrübeli Üye
Messi 2 metre de biz mi görmedik o boyu? Aguero? Mascherano, Alba, Kante, Insigne filan. liste uzar gider...

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi

Uzunluğu değil, önemli olan işlevi.

Enes Dalmış

10 Numara!
Sene sonunda Belhanda & Fernando & Feghouli & Onyekuru gibi oyuncular ile yollarımızı ayıracağımızı düşünüyorum

Bence bu dönemde Yunus 'un bir şans bulması gerekir 2. forvet olarak Diagne ile mi oynar yoksa sağ & sol kanat olarak mı oynar bilmiyorum ama Yunus 'u kazanmaktan yanayım ...

Sinan Arslan

Şef Gümüş Kıvrım
Emre Çolak'ın kopyası resmen ama nasıl bir futbolcu olacağı tamamen Yunus'a kalmış..
Bir Greizman da çıkabilir bir Emre Çolakta..

Umut Gül

Tecrübeli Üye
boyu 1.73 yazıyor ama bacakları kısa galiba arda gibi. arda 1.77 idi ama kısacık duruyordu sahada.

Murat Hülagü

Aslan Üye
Az kendi fiziğini geliştirse sol kanat için transfer yapmayacaz.Fenerde Eljif Beşiktaş'ta Dorukhan fiziğini geliştirirken Atalay-Mustafa-Celil-Yunus geliştirmiyo.Kendi yeteneklerine ihanet ediyolar..

Elif fiziğini geliştirmişse ne olmuş iyice kazmaya dönmüş 5 para etmez

Murat Durmaz

Tecrübeli Üye
Elif fiziğini geliştirmişse ne olmuş iyice kazmaya dönmüş 5 para etmez
Eljif Dorukhan gibi potansiyelli biri.Benim dediğim şu bizim lig olsun Avrupa olsun fiziğinin biraz olması şart.Benfica maçındaki forvet arkası oynayan Felix.Ben gidip de kendini fizik çalışmasına kaptırsın demiyorum.Eljif-Dorukhan-Felix gibi fiziğini güçlendirsin.Yetenekleri var ihanet etmesinler kendilerine..

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Ben kızmıyorum gitmek istemelerine.

Kulübe de otura otura mı gelişecek bu çocuklar.

sent via GSC

Üst Alt