#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Duzgun bir takima kiralayabilcek miydik
Gittigi takimda oynama garantisi var miydi
Selcuka erene sinana mugdata sans veren terim neden bu cocugu oynatmiyor

Duzgun bir takima kiralayabilcek miydik
Gittigi takimda oynama garantisi var miydi
Selcuka erene sinana mugdata sans veren terim neden bu cocugu oynatmiyor

Bence daha da onemli soru Ozan'a sans veren Terim neden bu cocugu oynatmiyor

1) Oyuncularin yetenegini potansiyelini algilama sikintisi var
2) Takintisi var cocugun bir hareketine durduk yere takti
3) Bilmedigimiz bir seyler var cocugun yetenegi ya da karakteriyle ilgili

Bence daha da onemli soru Ozan'a sans veren Terim neden bu cocugu oynatmiyor

1) Oyuncularin yetenegini potansiyelini algilama sikintisi var
2) Takintisi var cocugun bir hareketine durduk yere takti
3) Bilmedigimiz bir seyler var cocugun yetenegi ya da karakteriyle ilgili

Sinan yerine yunus
Selcuk yerine celilin
Daha kotu oynama ihtimali yoktu bunda herkes hem fikir
Yani anlamiyorum ortada boyle bir gercek varken neden oynatmiyorsun
Formayi cocuga kaptirdiklarina küsürler fln diye oynatmiyorsa rezalet acikcasi ama o zamanda neden maicon yada ahmet yerine ozani oynatiyor
Isin icinden cikamiyorum

Sene başı kiralanmalı dediğimde laga luga yapılıyordu

20 maç oynadık neredeyse, adamın oynadığı sürece 100 dk bile yok herhalde
Başka bir sorun da oyuncuları haybeye kiralamamız. Planlı şekilde hiç birşey yapılmıyor.

Birhan olayı tam fiyasko mesela. Kıralıyorsun sonra bedava satıyorsun sonra para verip geri alıyorsun ve tekrardan takımdan yolluyorsun. Ne bu böyle ya.

Yunusu kiralasaydık muhtemelen bizim ülkenin alt liglerinden birine yollardık. Böyle Yunus gibi Gökay gibi Ozan gibi çocukları oynatmayacaksan bence gelişimlerine daha fazla katkıda bulunacak yabancı liglere kiralamakta daha fazla fayda var.

Hollanda ikinci ligi Belcika ikinci ligi falan bile olsa getirisi daha fazla olur.

sent via GSC

Başka bir sorun da oyuncuları haybeye kiralamamız. Planlı şekilde hiç birşey yapılmıyor.

Birhan olayı tam fiyasko mesela. Kıralıyorsun sonra bedava satıyorsun sonra pada veril geri alıyorsun ve tekrardan takımdan yolluyorsun. Ne bu böyle ya.

Yunusu kiralasaydık muhtemelen bizim ülkenin alt liglerinden birine yollardık. Böyle Yunus gibi Gökay gibi Ozan gibi çocukları oynatmayacaksan bence gelişimlerine daha fazla katkıda bulunacak yabancı liglere kiralamakta daha fazla fayda var.

Hollanda ikinci ligi Belcika ikinci ligi falan bile olsa getirisi daha fazla olur.

sent via GSC

Hollanda'daki Fortune mı ne o takıma yollayabilirdik

2000'lerden itibaren alt yapıdan yetiştirdiğimiz elemanlara ve hangi teknik adamların çıkardığına bakalım. Yıldız falan aramıyoruz, takımın rotasyonuna girmiş, sezonda 15-20 maç oynamış adamlar arıyoruz. 2003 sezonunda sabri var. Oynatan terim. 2004 uğur uçar oynatan hagi. 2005 aydın 2006 arda-ferhat-mehmet güven var oynatan gerets. arda'yı ilk defa 15 yaşında a takımla antrenmana çıkaran terim ya da hagi tam hatırlayamadım. Semih kaya-emre çolak var sene 2011 bunları oynatan Terim. 2014 Sinan gümüş, hamza hamzaoğlu'yla lakin alt yapımızdan değil yine de ekledim. 2018 Ozan Kabak oynatan terim. Bunları kafadan yazdım hatırlamadıklarım, yanlış bildiklerim varsa düzeltebilirsiniz.

Bir yere kiraya verilip de üzerine katarak gelen tek adam arda benim hatırlayabildiğim. Zafer şakar'la beraber ersun hocaya vermiştik. Zafer de iyi performans vermişti aslında ama arda gibi sıyrılamadı aradan. Onun dışında birisini hatırlamıyorum.

Yunus'u da bu isimlerin arasına ekleyeceğini düşünüyorum hocanın.

şu 2.01.10'da topla dönüşü ve pası şahane,1.29.33te sol ayagı ile güzel vurusu direkten döndü,1.19.36 linnes-celil-yunus ve linnesin golü.asist yunustan.1.54.39 çalımı ve topla gitmesi ama zeminin azizliğine ugraması....ilkyarı 3-5-2de feghoulinin görevi verildi ama top gelmedi.2.yarı tuhaf bi şekilde ortasahanın ortasında 8 numara oynadı.

yunus ya serbest oynar ya kanatta...ama kendisi için şöyle sıkıntılı bi maçta bile 1 asist yaptı.1 topu direkten döndü.1 asisti yendi.1 asist daha yapacakken zemin müsade etmedi..bravo aslan

Çok yetenekli ama beyinsiz bir kardeşimiz daha. O saç stilini yapmasından zaten sıkıntıları olduğunu düşünüyordum. Oyun içerisinde kafasını kullanmıyor. Heyecanından diyeceğim ama kaçıncı maç oldu artık heyecan işini geçmesi lazım. Ayrıca çocuk ben oldum kafalarında geziyor. Belki bir süre yedekte kaldığı için maça çıkmadığından pasif kalıyor bilemedim. Oynatılmayacaksa bu kardeşimizi de 6 aylığına Hollanda ya da Belçika'ya kiralamamız lazım.

Üst Alt