#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

acil bir sekilde u21e yollanmali, youth leaguede maclara cikmali
katılmıyorum

u21 resmen çöplük , işe yaramayan topçuların biriktiği bir yer haline geldi.

u19'da gelişen topçu u21'de vasat hale dönüyor.Zaten ülkemizde u21 çöp , artık topçu barınağı hatta cezalandırmak amacıyla bile topçular oraya yollanabiliyor.

bence a takımda oynamalı.

hala genc genc diye diye bekletiyoruz, rakiplerin yusufuna, abdülkadirine teklifler yagiyor, oynatmazsan verim alamazsin..

Rodrigues'in gitmesine Yunus adina da seviniyorum umarim kanat falan alamayiz son gune kadar Trezeguet pesinde falan kosariz da mecburen Yunus Akgun, Recep Gul falan ciddi sans bulur sezon boyunca

Cok buyuk isler basarabileceklerine, sampiyonluk yolunda destek verebileceklerine eminim

Trezeguet'yi ne kadar begensem de Feghouli - Onyekuru - Sinan - Yunus - Recep rotasyonu gayet yeterlidir. Gelirse Alan (veya baska bir kanat forvet), Belhanda, Akbaba, Mugdat falan da kanatlarda gorev yapabilir

Rodrigues'in gitmesine Yunus adina da seviniyorum umarim kanat falan alamayiz son gune kadar Trezeguet pesinde falan kosariz da mecburen Yunus Akgun, Recep Gul falan ciddi sans bulur sezon boyunca

Cok buyuk isler basarabileceklerine, sampiyonluk yolunda destek verebileceklerine eminim

Trezeguet'yi ne kadar begensem de Feghouli - Onyekuru - Sinan - Yunus - Recep rotasyonu gayet yeterlidir. Gelirse Alan (veya baska bir kanat forvet), Belhanda, Akbaba, Mugdat falan da kanatlarda gorev yapabilir

Recepi yeterince izledin mi bilmiyorum ama o cocugun daha zamani var
Bu seviyelere cok cok uzak şuan

@Hamza Gölbaşı yunus- kanat forvet yusuf 10 numara.alakasizlar mevki açısından.ama yunustaki potansiyelin zerresi yusuf da yok.onu da bilelim : ) yusufu atalayla kıyas edebilirsin ama atalay da yeteneğiyle döver. Zaten yunus ve atalaydan 3.5 yaş büyük yusuf

Oynayacak kıvamda değil henüz 1 2 yıla ihtiyacı var zaten klüpte kiralayacakmis genç oyuncuları

Galatasaray Düşmanlarının .........

Üst Alt