#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

@Hamza Gölbaşı yunus- kanat forvet yusuf 10 numara.alakasizlar mevki açısından.ama yunustaki potansiyelin zerresi yusuf da yok.onu da bilelim : ) yusufu atalayla kıyas edebilirsin ama atalay da yeteneğiyle döver. Zaten yunus ve atalaydan 3.5 yaş büyük yusuf
Yetenek olarak 1 Abdülkadir 2 yunus tur bu ülkede 3 ede Atalayi yazarım

Galatasaray Düşmanlarının .........

Yunus'u neden bu kadar yetenekli goruyorsunuz? Yusuf Yazici deli gibi oynuyor kac senedir.

Yunus'u neden bu kadar yetenekli goruyorsunuz? Yusuf Yazici deli gibi oynuyor kac senedir.
Oynamak demek yetenek demek mi oluyor oynamak için sadece yetenek yetmiyor fiziki gelişim mental gelişim bunlarda olması lazım
Yunus hem yetenekli hemde zeki çocuk fiziki açıdan olduğunda zaten önünde kimse duramaz Atalay da öyle ve bu çocuklar Türkiye de oynamaz

Bu Yusufa bizim maçlarda birşey oluyor aynı Ayı gibi.

Galatasaray nefreti ile mi büyüttüler ne yaptılar. Manyak top oynuyor bize karşı yavşak.

sent via GSC

Oynamak demek yetenek demek mi oluyor oynamak için sadece yetenek yetmiyor fiziki gelişim mental gelişim bunlarda olması lazım
Yunus hem yetenekli hemde zeki çocuk fiziki açıdan olduğunda zaten önünde kimse duramaz Atalay da öyle ve bu çocuklar Türkiye de oynamaz

Yetenek derken fizik ve mental yetenegi katmiyor musun? Teknik kapasiteden mi bahsediyorsun? Eger oyleyse olabilir ama safi teknik kapasite ne ise yarar ki? Tavani Yusuf'unkinden de iyi olabilir buna itirazim yok ama su anki hali Yusuf'un verdigi katkinin yarisini veremez.

ilkyarı sadece 2 asisti var yusufun.trabzonlular bile ara sıra küfrediyo yusufa.tamam yetenekli de o kadar.yunusu biraz abartmısta olabilirim ama eylül ayındaki milli takım videoları cılgıncaydı.cok heycan verici bi futbolcu.

şu gole bak

Kotu ya da heyecanlandirmiyor demedim. Yusuf kadar yetenekli degil dedim. Yusuf ciddi manada olacak topcu. Yunus icin bunu dememiz icin Super Lig seviyesinde surekli izlemek gerek.

Yetenek derken fizik ve mental yetenegi katmiyor musun? Teknik kapasiteden mi bahsediyorsun? Eger oyleyse olabilir ama safi teknik kapasite ne ise yarar ki? Tavani Yusuf'unkinden de iyi olabilir buna itirazim yok ama su anki hali Yusuf'un verdigi katkinin yarisini veremez

Yunusun sürekli oynadığı zaman bu değerlendirmek lazım

İzlediğim maclarda ben Yunusta zerre bişi göremedim. Bugün de aldığı topları geri verip duruyor.

Kiralanmalı diyecegim ama bunu süper ligde bir takım alıp oynatmaz.

İnşallah yanılırım.

Bir PTT takimiyla anlasma saglayip oyuncularimizi oraya göndermeliyiz belli bir süre almalari karsiliginda. U21 Ligi Tff 3.lig gibi bir sey.

Üst Alt