#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Aşırı korkak oyuncu şimdilik gerçekten.
Altyapı maçlarında kulüp milli takım olsun çok daha farklı bu bu konuda.

Zaman vermek gerekir.

Daha once de defalarca yazdim ama bugun guzel bir alinti okudum. Yasitlari arasinda yildiz olabilir ama abileri karsisinda cok sonuk. Messi gibi veya Ronaldo gibi veya Doncic gibi ozel bir yetenek olsa cikar catir catir oynar ama degil. Bu gozler 17 yasindaki Okani veya Emreyi de gordu. Okan 17 yasinda 3 4 kisiyi pesine takardi.
Bu cocuk da umudum var ama bence mutlaka kiralanmali ve tecrube kazanmali. Arda gibi patlama yapip donebilir. Ayrica alt lige degil, super ligden bir takima veya Hollanda Belcikadan bir takima kiralanmali.

Daha once de defalarca yazdim ama bugun guzel bir alinti okudum. Yasitlari arasinda yildiz olabilir ama abileri karsisinda cok sonuk. Messi gibi veya Ronaldo gibi veya Doncic gibi ozel bir yetenek olsa cikar catir catir oynar ama degil. Bu gozler 17 yasindaki Okani veya Emreyi de gordu. Okan 17 yasinda 3 4 kisiyi pesine takardi.
Bu cocuk da umudum var ama bence mutlaka kiralanmali ve tecrube kazanmali. Arda gibi patlama yapip donebilir. Ayrica alt lige degil, super ligden bir takima veya Hollanda Belcikadan bir takima kiralanmali.
Mental problemler

Herkes futbolcu olmayı kolay sanar ama o sahadaki mentalite farklıdır, atabileceğin çalımı, pası, şutu atamazsın.

Altyapıda 3 kişinin arasından çıkan çocuk şimdi çalıma girmeye cesaret edemiyor.

Mental problemler

Herkes futbolcu olmayı kolay sanar ama o sahadaki mentalite farklıdır, atabileceğin çalımı, pası, şutu atamazsın.

Altyapıda 3 kişinin arasından çıkan çocuk şimdi çalıma girmeye cesaret edemiyor.
Aynen, gidip bir takima yollanmali. Cocugun kendine guveni gelmesi lazim. Arda gibi de donebilir veya hic birsey olmaz ama en azindan denenmeli. Bunda ve Atalay'da gercekten yetenek var ama pasifler. Oyle ya da boyle oynayip pismeleri lazim

Kanat lazım orta sahaya transfer diyenlere verilecek cevap... Nasıl ki yusuftan daha iyi diyorduk abdülkadir için yunus da çok daha büyük paralar edecek ozandan... hem de daha karakterli...

Aynen, gidip bir takima yollanmali. Cocugun kendine guveni gelmesi lazim. Arda gibi de donebilir veya hic birsey olmaz ama en azindan denenmeli. Bunda ve Atalay'da gercekten yetenek var ama pasifler. Oyle ya da boyle oynayip pismeleri lazim
Valla sene başı kiralanmalı dedim diye bir ton kişi kafama penetre etmişti, şimdi de sövüyorlardır muhtemelen gitsin diye.

Önce bu zihniyet değişmeli, duygusal davranılmamalı.

Valla sene başı kiralanmalı dedim diye bir ton kişi kafama penetre etmişti, şimdi de sövüyorlardır muhtemelen gitsin diye.

Önce bu zihniyet değişmeli, duygusal davranılmamalı.
Üstat bence rotasyonda kullanılmalı seneye kanat almayız onyekuru çeker gider. Bence recepi de sağ kanatta rotasyona sokmalı. Sinan ile de uzatmalı. Hem türkler hem de maliyetleri yok. Yedek kalacak yabancıya ihtiyacımız yok. ilk 11 oynar onlar bunlar da yedek bekler.

Bir ara slalom denedi onun disinda bir sey goremedik.Gerci cok gec girdi oyuna.Ayrica Turkiye Kupasi gruplu sistemden elemeye dondugunden beri genclere cok sans verilmiyor.Keske kiraya verseydik.

Daha çok erken kendisi için 1-2 al ver denedi ama fizik olarak daha çok yol katetmesi lazım. Henüz takım seviyesinde değil.

Sanki kanat oyniyacak gibi durmuyor forvet arkasi daha cok verim aliriz gibi, keske kupa maclarinda orda oynatsalar veya kiralik gönderilse kendisi icin daha iyi olur

“Kendimi göstereceğim” diye saçma sapan oynuyor. Bu psikolojisinden sıyrılırsa yetenekli topçu. İnşallah yeteneğine ihanet edenlerde olmaz.

——————

Üst Alt