#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

İdeal bölgesi kanat değil forvet zaten olamaz,tam talisca cingenesi gibi serbest oynayacak adam
Dün akşam serbest oynadı 2.yari ozaman coştu
Ve dikkat edin güçlenmiş zayıf gibi görünse de beli ve kalçası güçlü

biraz hız biraz dayanıklılık artırdığı zaman bu herif ligin çok üstünde topçu olur...En büyük eksiği hala maç temposu ve tecrübe..İnanın abdülkadir ömürün bundan yetenek olarak fazlası yok mecburiyetten forma şansı bulup öyle yer buldu takımnda...

Son 1 aya kadar beğenmiyordum ama keçiören maçından itibaren daha çok sorumluluk alan çalımı deneyen oyun içinde çok daha fazla olan bir yunus var böyle devam ederse lig de de formayı alir

Bu başlıktaki yorumlar bir maç iyi bir maç kötü olmaya devam eder zamanla, Yunus bu yıl çok az maç yaptı, alt takımda da oynamayınca maç eksiği sıkıntısı var öncelikle.

İkincisi sezon başındaki o özgüvenli çalımları ve şutlarını ilk devre neredeyse hiç göremedik, son iki kupa maçında ise görmeye başladık, bu geçişler neden oluyor bunları bilmek lazım Yunus'un durumunu analiz etmek için. Bu yaştaki Türk çocukların morali çok ufak olaylarla bile bozulabiliyor, o yüzden saha içindeki halinin bu kadar değişmesi normal.

Gençlerle ilgili durumu en iyi antrenörler bilir, bizim maçta gördüklerimiz çok inişli çıkışlı olacaktır bir süre daha.

Bu başlıktaki yorumlar bir maç iyi bir maç kötü olmaya devam eder zamanla, Yunus bu yıl çok az maç yaptı, alt takımda da oynamayınca maç eksiği sıkıntısı var öncelikle.

İkincisi sezon başındaki o özgüvenli çalımları ve şutlarını ilk devre neredeyse hiç göremedik, son iki kupa maçında ise görmeye başladık, bu geçişler neden oluyor bunları bilmek lazım Yunus'un durumunu analiz etmek için. Bu yaştaki Türk çocukların morali çok ufak olaylarla bile bozulabiliyor, o yüzden saha içindeki halinin bu kadar değişmesi normal.

Gençlerle ilgili durumu en iyi antrenörler bilir, bizim maçta gördüklerimiz çok inişli çıkışlı olacaktır bir süre daha.

Teknik ekipten ciddi olarak adam eksiltmeye çalış, çalım dene, şut dene, risk almaktan korkma, kendine güven uyarısı gelmiş gibi.

Alper Potuk'un Eskişehir'de yükselişe geçtiği dönemi hatırlar mısın, Fenerle kupada mı ne eşleşmişlerdi Fener'i ağlatmıştı tek başına, Yunus'tan o esintileri görmek istiyorum.

İnşallah admirim. Yetenek olarak Alper’den çok daha fazlası vardır. Kupada 4 maçımız daha var. Ligde de 5-6 maçı erken koparsak da en az yarım saat izlesek güzel olur ama o biraz zor gibi.

Mental olarak güçlüdür umarım da dediğin gibi olumsuzluklardan çok etkilenmez. Ozan mesela hata yapsa da maça hiç bir şey olmamış gibi devam edebiliyordu. Yunus’un da öyle olması lazım.

İnşallah admirim. Yetenek olarak Alper’den çok daha fazlası vardır. Kupada 4 maçımız daha var. Ligde de 5-6 maçı erken koparsak da en az yarım saat izlesek güzel olur ama o biraz zor gibi.

Mental olarak güçlüdür umarım da dediğin gibi olumsuzluklardan çok etkilenmez. Ozan mesela hata yapsa da maça hiç bir şey olmamış gibi devam edebiliyordu. Yunus’un da öyle olması lazım.

Alperle çok farklılar zaten de örnek olarak verdim, bence Alper büyük yetenekti ama Fener'de sürekli geriye gitti o dönem bize gelse her şey çok farklı olabilirdi onun için.

Alperle çok farklılar zaten de örnek olarak verdim, bence Alper büyük yetenekti ama Fener'de sürekli geriye gitti o dönem bize gelse her şey çok farklı olabilirdi onun için.

Topu alıp yardırıp gitme gibi özelliği vardı ki Türk topçularında genelde olmaz bu. Galatasaray’lıydı sanki, gönlü de bizden yanaydı gibi ama son dakikada birşeyler döndü, Eskişehir başkanı da fenerliydi o yüzden fenere gitmek zorunda kaldı heralde. Yine de direnmeyip genç futbolcu öğütme makinesi fenere giden adam da hak ettiğini bulsun diyorum.

Emre Akbaba’yı taktir ediyorum mesela bu konuda. Fenere gitse kaybolup gideceğini biliyordu muhtemelen Galatasaraylı olmasının yanında. O yüzden de diretti biraz sanırım. (4 milyon vererek iyi yapmadık ama o bizim kulübün salaklığı, bunda çocuğun suçu yok sonuçta)

O Onyekuru'ya düşündüğü ara pasını kendi yaş grubunda düşünecek oyuncu sayısı azdır. Bence oyun aklı anlamında Ömür'ün de önünde oyuncu, fizik olarak da göründüğü kadar zayıf olduğunu düşünmüyorum. En azından Alanya'dan antrenmansız gelen Emre kadar kafasına vur ekmeğini al değil. Üstünde durulursa çok iyi cevher bence, Onyekuru bu kadar beyinsiz, Feghouli savunmaya yardım etmezken daha sık 11'de düşünülebilir.

Üst Alt