#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Feghouli artık kanat oynamasına o tempo yapmasına fiziği müsade etmiyor
Onyekuru 'nun zaten futbol oynamak başarılı olmak gibi bir derdi yok bencil herif

Hal böyleyken Yunus her türlü oynar bu takımda ...

Oyuna girmesini bekledim ama düşündüğümüz zaman onyekuru hızlı kontraya çıkabiliyor belhanda duran topları kullanıyor feghouli de takımın en zekisi... En azından Arap biraderlerin pili tamamen bitince girebilirdi son 10 dk

Doğru çünkü geçen sene bizi şampiyon yapan Rodrigues ligin en fizikli adamı ve 1.90 boyu vardı, Bu sene sürekli oynayan Onyekuru yine kas yığını ve 2 metre boyu var çünkü

Onyekuru vitaminsizi kadar kötü değil Yunus emin ol reis ...
boyla fiziğin ne alakası var. kas kütlesi yok yunusta sahada minnacık duruyor. yunusla garry aynı boyda fakat ciddi bir kas kütlesi farkı var. geçen seneden yan yana fotoğrafları bile var. gary tvde normal gözükürken yunus minnacık duruyor

verrattide 1.65 boy var orta saha oynuyor mesela ama adamda mükemmel bi teknik olduğundan boyuna oranla gücüde sağlam olduğundan boy kısalığı sorun olmuyor

boyla fiziğin ne alakası var. kas kütlesi yok yunusta sahada minnacık duruyor. yunusla garry aynı boyda fakat ciddi bir kas kütlesi farkı var. geçen seneden yan yana fotoğrafları bile var. gary tvde normal gözükürken yunus minnacık duruyor

verrattide 1.65 boy var orta saha oynuyor mesela ama adamda mükemmel bi teknik olduğundan boyuna oranla gücüde sağlam olduğundan boy kısalığı sorun olmuyor

Yunusun bacak boyu garryden kisa
Fiziki dezavantaji var baya ama kas konusunda haklisin

Uzunluğu değil, önemli olan işlevi.

Sene sonunda Belhanda & Fernando & Feghouli & Onyekuru gibi oyuncular ile yollarımızı ayıracağımızı düşünüyorum

Bence bu dönemde Yunus 'un bir şans bulması gerekir 2. forvet olarak Diagne ile mi oynar yoksa sağ & sol kanat olarak mı oynar bilmiyorum ama Yunus 'u kazanmaktan yanayım ...

Elif fiziğini geliştirmişse ne olmuş iyice kazmaya dönmüş 5 para etmez
Eljif Dorukhan gibi potansiyelli biri.Benim dediğim şu bizim lig olsun Avrupa olsun fiziğinin biraz olması şart.Benfica maçındaki forvet arkası oynayan Felix.Ben gidip de kendini fizik çalışmasına kaptırsın demiyorum.Eljif-Dorukhan-Felix gibi fiziğini güçlendirsin.Yetenekleri var ihanet etmesinler kendilerine..

Snejder :unsure:
D0GivHtWoAAqHLw.jpg

Üst Alt