#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Simdi bu cocuk yazin gidiyor mu? Altyapidan kimsenin sozlesme yenilemeye yaklasmadigi haberleri falan vardi. Galiba hepsinin sozlesmeleri 2020'de bitiyor. Ne yapacagiz bu durumda?

Sözleşmesini uzatıp 1 yıl kiraya vermek çok mu zor bu çocukları.. 1 senesine yazık etti nasıl bir ahlak veriyoruz altyapıda 18 yaşındaki çocukların takıma bağlılığı koca bir 0.. Üç kağıtçı menajerlerin elinde oyuncak olmuşlar

en yakın örnek ozan kabak ...sen kendini gösterirsen kapıyor Avrupa kulüpleri bizimkiler daha cin olmadan adam çarpacak..Daha doğru dürüst kendi takımına katkısı yok hemen Avrupa sevdasındalar...Ligde bir 3-5 maç adam gibi katkı verseler gam yemeyeceğim..

Sen de haklisin biraz ama cocuga 3-5 mac sans verilmedi ki? Kendini Sinan'dan daha ileride goruyorsa gitmek istemesi normal mesela.

Ozan bile biraz kacip gitti bence. Zaten bu 7.5m olayi fecaat bir olay.

Sadece Yunus üzerinden konusuyormusuz gibi olmasin diger gencler icin de gecerli bu aslinda. Mesela Sinan 1608 dakika ve Yunus 658 dakika süre bulmuslar bu sezon toplamda.

Sinan mac kadrosuna dahil oldugu 30 macin 23 tanesinde süre almis. Yunus kadroya girdigi 33 macin 18 tanesinde süre bulmus. Sinan Yunus dan 2,5 kat daha fazla süre almasina ragmen Yunus ile ayni istatistiklere sahip - 4 gol 3 asist.

Ve Sinan bu sezon takimdaki en formsuz adamlardan birisi. Yani bir yerden sonra bu adamin yerine baska birisi rahatlikla süre bulabilirdi, akla ilk gelen isim de Yunus. A takimin kadrosunda sürekli yer almak genc oyuncuya katkida bulunur tabi ki ama bu cocuklar oynamadan gelisemez. 33 macta A takimin mac kadrosuna dahil olmus ama 15 macta süre dahi bulamamis. Yani bu 15 mac eksigi var bu sezon. Atiyorum bunlarin 10 tanesini U21 de oynasaydi keske mac temposunu kaybetmezdi en azindan.

2019 yilinda simdiye kadar ligde 4 macta süre bulmus ve toplamda sadece 32 dakika oynamis (13, 8, 7 ve 4 dakika). Son 4 macin sadece 1 tanesinde oyuna dahil olmus, onda da 3 hafta önceki Akhisar macinda 4 dakika oynamis.

Fiziksel güce bakılsa emre akbaba nin 1 dakika oynamaması lazim yunus u şans aldığı zamanlarda dikkatle ızledim kesinlikle çok daha fazla oynamayı hakediyor bende yerinde olsam erkenden bir avrupa macerasına girerim burda çürümektense Anderlecht çok iyi bir tercih hem belçika hem büyük liglerin radarindasin

Daha hala yabancı sınırının konuşuluyor olmasını aklım almıyor. Bunların hepsi yerli ve bu ligde yetişmiş takımlarına para kazandırarak gitmiş oyuncular ...

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "Benfica, Abdülkadir Ömür için 17 milyon euro teklif etti, kabul etmedik. Yusuf Yazıcı için 15 milyon euro teklif geldi, onu da kabul etmedik"

Merihin 2 maçını izledim ikisinde de elek oldular hani merih için iyi veya kötü denmez takım olarak vasattı sasuolo... berke forma yüzü göremiyor yunus olayı da abartı gibi . Ozanın adının geçtiği listede De ligt-Koulibaly-Skrinier falan var o da çok garip geldi 3 isim de direk oynayabilecek durumda ozan soru işareti real seviyesinde...

Bulardan bana en ciddi Cengiz işi gibi geldi.. Merihin de en geç 2 sezona büyük bir takıma gideceğini düşünüyorum..

Merihin 2 maçını izledim ikisinde de elek oldular hani merih için iyi veya kötü denmez takım olarak vasattı sasuolo... berke forma yüzü göremiyor yunus olayı da abartı gibi . Ozanın adının geçtiği listede De ligt-Koulibaly-Skrinier falan var o da çok garip geldi 3 isim de direk oynayabilecek durumda ozan soru işareti real seviyesinde...

Bulardan bana en ciddi Cengiz işi gibi geldi.. Merihin de en geç 2 sezona büyük bir takıma gideceğini düşünüyorum..

Juventus işi doğruysa bile alıp kiraya verirler çok o tarz hamleleri var

Üst Alt