# Atalay Babacan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

images

Baskanim topcudan anlar demistik

Ozan kendine 1,5 yilda hayvan gibi kas yapti, maalesef Atalay hic bu duruma degenmemis. Atalayin en az 1 sene kas yapmasi lazim ki 11 oyuncusu olsun, Belhandaya araplara 10m+ itelesek Atalay da kas yapsa hem Emre hem Atalay 10 numarada oynayabilir.

Hersey kendi ellinde, Ozan 1,5 sene kopek gibi kas yapti ve formayi kapti aynisi Yunus, Celil icin de gecerli.
kas mı? körelsin yani. Kasa falan ihtiyaci yok oynadıkça futbolunu geliştirecektir bu çocuklarin şi anda tek ihtiyacı birlikte oynamaları

Hücum bölgesindeki topçulardan shaqiri gibi kas yığını olmalarını beklemiyorum bence sizde fazla beklemeyin. Yere sağlam basmak için kas yığını olmaya gerek yok, güçlü olsunlar kafi. O gücü de oynadıkça kazanır atalay

DvGUlVoWsAAq_Yh.jpg:large

Yani Gökay-Yunus-Celil-Atalay-Çekdar filan A takımla her maç 30-40 dakika şans bulamayacaklarsa hiç boş yere yedek kulübesinde çürütmenin manası yok çıksınlar u21 takımında kendilerini ispat edene kadar oynasınlar

Elbet Selçuk-Donk-Eren-Sinan-Tarık gibi heriflerin sözleşmesi bitecek kadromuz temizlenecek bu gençler o zaman A takım kadrosunda istedikleri şansları bulabilecekler

Ama asla çalışmaktan vazgeçmesinler olmuyor diye bırakmasınlar veya ben oldum artık diye havaya girmesinler yeter ki çalışsınlar o yetenekleri sayesinde elbet istedikleri şansları bulacaklar ...

Üst Alt