# Atalay Babacan - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Atalay Babacan

Bu yazışmalar, fotolar gercekse altın jenerasyonun ruhuna el fatiha..

Yazık gercekten..

Bizim futbolcuların en buyuk eksikliği bu.. Cabuk sımarıyorlar.. Profesyonellik ruhu , bilinci yok.. Gençlikten olgunluk donemine gecemiyorlar.. Şan, sohret, para, karı, kız... Bu kafayla bunlardan bir bok olmaz, şimdiden soyleyeyim.,

Neden yaw siz ergenlikten gecmediniz mi?

Neymar, Mbappe, Sterling, Alli, Sane, Icardi, Dembele, Pogba vs. uslu cocuklar miydi?

Isine saygisi olsun hirsli olsunlar baska problem yok.

Neden yaw siz ergenlikten gecmediniz mi?

Neymar, Mbappe, Sterling, Alli, Sane, Icardi, Dembele, Pogba vs. uslu cocuklar miydi?

Isine saygisi olsun hirsli olsunlar baska problem yok.

Tabii ki hepimiz ergenliği yaşadık.. Ama bir insan once işine saygılı olacak. Eger gercekten işini (futbolu) seviyorsa.. Futbolu amaç degil, san-sohret, karı-kız için araç olarak göruyorlarsa yandı gülüm keten helva.. Ki bu paylaşımlarda, fotolarda ben bunu görüyorum. Rakı kadehleri vesaire..

Aynı Arda nın gençliği, şımarıklığı var.. Hatırla o da sevgilisi ile sinema solununu kapatırdı .. O ergen halinde degişik ruh halleri vardı. Sansı ve yetenegi ile Arda çıktı. Bu adamlar tam yetişme cagında. Bu geciş surecini iyi atlatırlarsa kendileri ve Turk futbolu kazanır. Yok baska seyler öncelikli olursa amatör kumede izleriz onları.. Boyle yok olup giden yuzlerce yetenkli oyuncu gibi..

Tabii ki hepimiz ergenliği yaşadık.. Ama bir insan once işine saygılı olacak. Eger gercekten işini (futbolu) seviyorsa.. Futbolu amaç degil, san-sohret, karı-kız için araç olarak göruyorlarsa yandı gülüm keten helva.. Ki bu paylaşımlarda, fotolarda ben bunu görüyorum. Rakı kadehleri vesaire..

Aynı Arda nın gençliği, şımarıklığı var.. Hatırla o da sevgilisi ile sinema solununu kapatırdı .. O ergen halinde degişik ruh halleri vardı. Sansı ve yetenegi ile Arda çıktı. Bu adamlar tam yetişme cagında. Bu geciş surecini iyi atlatırlarsa kendileri ve Turk futbolu kazanır. Yok baska seyler öncelikli olursa amatör kumede izleriz onları.. Boyle yok olup giden yuzlerce yetenkli oyuncu gibi..

Raki icmede bir problem gormuyorum sinema kapatmak gercekten gorgusuz ne oldum delisi bir hareket, raki icmek oyle degil.

Keza buraya atilan her tweet daha cok buram buram Turk liselisi kokan hareketler iceriyor hicbiri gorgusuz, ne oldum delisi davranmamis.

Ayrica bir roportajda dinlemistim (hatirlamiyorum hangisi) bizim altyapi spor psikologu tutmus, hepsi mumkun mertebe mental problemsiz yetistiriliyor yani. Sen sakrak olmanin, biraz simarik olup soyunma odasi atmosferine amator hava katmanin hicbir sikintisi yok bence.

Ben ünlüleri ve sporculari hic anlamiyorum. Ünlü oldugum an her social media accountumu silerdim ve yeni account acardim.

Americada trolller var. Adamlar sevmedigi ünlülerin belki 5-6 senelik tweetlerini arastirip onlari kötülemeye calisiyorlar.

Guardians of the Galaxy nin yönetmeni de onun yüzünden isinden olmustu zaten.

iyide burada cocuklarin ne hatasi var onu anlamadim.
Bkz:çocuk
Bunlari yonetecek, karakterini verecek eğitim kurumunu yonetenlere giydirin. Keza kuluptr floryada dursun doneminde basibos vaziyetteydi. O yuzden diyoruzki galatasaray genel kurulu baskan ve yoneticileri seçerken ince elemeli başka aday mı var gibi absürt işlerr girmemeli gerekiyorsa baska adayı zorla çikartmali.

Valla ben Atalay 'a sonsuz güveniyorum, ki Belhanda giderse direk ilk önceliğimizin Atalay 'ı kazanmak olması gerektiğine inanıyorum. Nasıl ki Ozan bir stoper eksikliği sayesinde kazanıldı bence Belhanda sonrası olası 10 numara eksikliğinde kesinlikle Atalay 'ı kazanmaya çalışalım

Hani biraz bocalasa da ben Atalay 'ın o formayı alacağına inanıyorum, yahu en azından Emre iyileşene kadar Atalay 'ı sürekli inatla oynatalım ...

Atalay ancak son 20-30 dakika oyuna girebilir şu haliyle.. Gençler arasında 17lik ali yavuz da dahil en kötü fizik li Atalay hatta tıfıl celil bile daha diri geldi bana.. Ama gelgelelim kendi yaş grubunun açık ara en yetenekli ve oyun görüşü yüksek topçusu.. Fizik kondisyon yüklenince takımın değişilmezi olabilir

da31798eb0754cd4bcd39b7ec4f19628.jpeg

Kaplumbağa terbiyecisi

Madem Ozan gitti artık Atalay 'ı kazanma zamanı gelmedi mi ?

Ne var yahu Ankaragücü maçına

Belhanda-Atalay
Fernando

Orta saha üçlüsü ile çıksak ? Belhanda madem 8 numarayım 8 numarayım diyor tam 8 numara görevlerini üstlensin 10 numarayı da Atalay 'a bıraksın

En azından Emre tam olarak iyileşip takıma katılana kadar deneyim yahu şu çocuktan faydalanmayı, Ozan 'a verdiğimiz destek ve sonrası 3-4 ay içinde takıma 12 mil.€ bonservis kazandırarak gitmesi muazzam bir olay

Neden bu desteği Atalay 'a vermeyelim ki ? bence Ozan 'dan çok daha iyi yerlere gelebilir, Ozan-Mustafa-Atalay ve Abdussamed üçlüsünden ümitliydim şimdi Ozan üzerine düşeni yaptı tam beklentimiz bu olmasa da muazzam bir bonservis geliriyle Galatasaray 'dan gidiyor sırada Mustafa-Atalay ve Abdussamed üçlüsü var. Ben Fatih Terim 'in yerinde olsam Kupa maçında Donk'la Selçuk 'la uğraşacağıma orta saha üçlüsünü bu üç genç ile kurardım ...

Menajeri ayni herif degilmi? Serbest kalma maddesi bundada varsa, sözlesmesini uzattip madeye yükseltene kadar mac yaptirmayin.

göztepe maçını yayın olmadığı için izleyemedim ama içerdeki maçta kötü bir performans göstermişti
performansında bir düşüş var belki yanında ki oyuncuların sürekli değişmesinden kaynaklanıyordur
belki de iyi çalışmamaktan fiziken hala zayıf cunku
sene sonunda fatih hoca kampa dahil eder a takım rotasyonunda ciddi süreler bulur artık diye umuyorum
beklentilerimiz büyük

Üst Alt