#37 Recep Gül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#37 Recep Gül

Biz mi abartıyoruz bunlar birşeyler gösterip kayıp mı oluyor ? Kadroda olsa ve süre verilmese Recep süre alsa o formayı vermez diye sayfalarca yazılır burada ama adam gittiği vasat takımda bile süre alamıyor ...

Biz mi abartıyoruz bunlar birşeyler gösterip kayıp mı oluyor ? Kadroda olsa ve süre verilmese Recep süre alsa o formayı vermez diye sayfalarca yazılır burada ama adam gittiği vasat takımda bile süre alamıyor ...

Biz abartıyoruz.
Arda’nın(hiç sevmiyorum şu anda) ilk çıkışında Mleda Boleslav maçındaki futbolunu görünce bir yere geleceğini anlıyorsun ama bunlar bir şey göstermeden “ooo genç topçu diyoruz”. Halbuki çoğunun tek özelliği genç olması iyi futbolculukla, çalışma azmiyle falan alakaları yok.

Biz abartıyoruz.
Arda’nın(hiç sevmiyorum şu anda) ilk çıkışında Mleda Boleslav maçındaki futbolunu görünce bir yere geleceğini anlıyorsun ama bunlar bir şey göstermeden “ooo genç topçu diyoruz”. Halbuki çoğunun tek özelliği genç olması iyi futbolculukla, çalışma azmiyle falan alakaları yok.
Kesinlikle haklısın .Şu anda öyle hale geldi ki olay genç oyuncu bir çalım atsa terse bir top atsa çok abartıyoruz abi adam çok iyi geliyor süper olacak diye gaza geliyoruz ...

Belki iyi bir menajeri vardir ona güvenip Belkica da takiliyordur. Nasil olsa ordan geri gelince süper ligden bir takima transfer olurum havasinda mi girdi? Sonucta orda bile oyniyamiyorsan hangi yüzle Galatasaray da Forma bekliyeceksin.

Önceden dedim gibi belirli yasa gelince direkt dis ülkeye ikinci lig takimlarina göndereceksin genc oyunculari. Baktin orda forma sansi bulamiyor ozaman geri dönünce kontrati dahi varsa göndereceksin.

Üst Alt