38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 19 Haziran | Arşiv #1 - Sayfa 330 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı geçen adaylardan hangisinin başkan olmasını istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    376
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda vakit gecirmeyen, taninmayan uyelerin cogu işe yaramiycak adamlari desteklemesi bile amaclarinin ne oldugunu gosteriyor Allahin mikserleri .Esref veya Yigit baskanlari secilmezse zaten forumu terkedecekler .Proje sunan degilde sunmayan adamlari desteklemek nasil bir kafa Esref ben hic bisey yapamayacamsadece giderleri kisacam diyor.Yigit,hafiften hocaya laf cakmaya calisiyor.Ama baska bisey yaptigi yok.Bu adamlari kime neye gore destekliyorsunuz arkadaslar bu adamlar ne
verebilir Galatasaraya.Burak Elmasa,Dolandirici diyen adamalarin coguda zamaninda Cem Uzan gibi sahtekar adaminin tekinin baskan olmasini isteyen adamlar.

Forumda çok saygısız üyeler var.Herkes Burak elmas ı desteklesin istiyorlar başkalarına saygıları yok.Demokrasi kelimesindende haberleri yok.Ben Eşref hamamcıoğlu nun başarılı olacağına inanıyorum.Kendi görüşünüzden olmayanlara değişik ithamlarda bulunmayın.
Metin Ozturk'u destekleyebilirsin.Neden Esref anlatsana reis bizde destekleyelim. Bizi nasil basaridan basari kosturacak.Beni Elmas kandirdi mesala. soylediklerini ama yapar, ama yapmaz gelince gorecegiz, soyledilleri seyler beni umutlandiriyor.Esrefin neyi seni heycanlandiriyor mesala.?

Forumda çok saygısız üyeler var.Herkes Burak elmas ı desteklesin istiyorlar başkalarına saygıları yok.Demokrasi kelimesindende haberleri yok.Ben Eşref hamamcıoğlu nun başarılı olacağına inanıyorum.Kendi görüşünüzden olmayanlara değişik ithamlarda bulunmayın.
hocam su adası ne zaman açılacak ?

bir de çay fiyatları belli oldu mu?

Renktas ortadaki adaylar birbirinden ayrı tutmak ve desteklemek tabikide kişiseldir. Fakat bir tarafta en az bir yıldır çalışma yürüten iki aday, bir tarafta ise son anda aday olmuş biri ve Galatasaray tw den plates yayını yapacağım diyen bir başkan adayımız var. Her görüşe saygı duyulması gerekir. Başkan olarak görmek istediğin kişinin YouTube uzerindeki programlarını izle ve aklı selim şekilde tekrar yorumda
bulunmalisin.

Renktaşlar kimseyle kişisel tartışma yapmak istemiyorum.Herkes cimbomlu aynı şeyi istiyoruz.Başarı başarı başarı.Bu zamana kadar ki hayat tecrübem mesleğim gereği adaylara baktığımda Eşref bey i gerçekçi ve mantıklı buldum.Diğer adaylardan seçilir ise umarım başarılı olurlar.Saygı dolu bi seçim olsun inş.

Renktaşlar kimseyle kişisel tartışma yapmak istemiyorum.Herkes cimbomlu aynı şeyi istiyoruz.Başarı başarı başarı.Bu zamana kadar ki hayat tecrübem mesleğim gereği adaylara baktığımda Eşref bey i gerçekçi ve mantıklı buldum.Diğer adaylardan seçilir ise umarım başarılı olurlar.Saygı dolu bi seçim olsun inş.
Esref bütün aydalar arasindaki en mantiksiz konusan en tuhaf olan. Tuhaf dedigim bir dedigi digerine uyusmuyor. 1dk önce dedigini kendi tuhaf tuhaf yalanliyor vs.yigit cöpü hain olur bu esref olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt