38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 19 Haziran | Arşiv #1 - Sayfa 328 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı geçen adaylardan hangisinin başkan olmasını istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    376
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haluk necoyla baya yakın kolpalamıyodurda

Gsde görevlisiniz sizin oy vermeniz doğru olmaz demiştir rizeli

Halukta böyle çevirmiştir,aynı yayında teriminde oy kullanacağını söylemiş

Kılıçlar iyice çekildi

Mustafa Cengiz'in son basın toplantısı olmasaymış Albayrak başkan adayı olacakmış kendisi söyledi. Şardan'ın kazanma ihtimali yok bence, şimdi Albayrak'ı dinleyince bu daha da netleşti.

Eşref başkanımızın inş seçilecek şampiyon Cimbom olacak.Galatasaray ın sorunlarını en iyi bilen kendisi divan kurulu başkanıydı zaten.

Kimse kusura bakmasın da 1 milyon TL bağışladım diye şov yapmak bana yanlış geliyor Ali Koç f5 e milyonlar bağışladı gazeteciler sorunca tersliyor.

Eşref başkanımızın inş seçilecek şampiyon Cimbom olacak.Galatasaray ın sorunlarını en iyi bilen kendisi divan kurulu başkanıydı zaten.

Kimse kusura bakmasın da 1 milyon TL bağışladım diye şov yapmak bana yanlış geliyor Ali Koç f5 e milyonlar bağışladı gazeteciler sorunca tersliyor.
eşref bırak galatasarayın, herhangi bir mahallenin bile sorunlarını çözemez tek özelliği liseli olması. 1 milyon tl mevzusuna gelince zaten öyle bir gücü olmadığı için onu da yapamaz. elmas, yönetimin yaptığı rezilliğe karşı 1 milyon tl yi bağış olarak verdi yoksa adamın ali koç gibi gelip cebinden idare etme derdi yok tam tersi kurumsal ve planlı bir yapıdan bahsediyor ve yıllardır yaptığı planlamaları proje olarak sunuyor. eşref daha yarın yiyeceği yemeğin planını bile yapmış değil bakkal gibi kulüp idare etmeye geliyor. dursun özbek versiyon 2

Millet zannediyor ki biz Burak Elmas’ın kara kaşı, kara gözü için başkan olsun diyoruz. Yahu adamın kadrosu iyi,projeleri iyi,Işıtan Gün gibi futboldan anlayan bir adam var. Yoksa bize ne Burak Elmas’tan. He gelir işini yapmaz o zaman bende eleştiririm. Metin Öztürk’te söylediğimiz gibi. Ama diğer adayların ne bir planı nede bir programı var. Rica minnet,ittirme emr-i vaki ile aday olmuşlar. Bunlara oy verilir mi.? Hepimizin taraftar olarak amacımız iyi bir Galatasaray izlemek değil mi.? Bizim içinde doğru aday Burak Elmas. Yok adam şirket batırmış yok orda çalışmış burda çalış,yok alo Burak. Saçma sapan dedikodular. Neyse hakkımızda hayırlısı olsun. İşin sonunda Burak Elmas başkan olsun isteriz.

Pilavcı Eşref anca pilav yeme sorununu çözer.

uzun zamandır adada pilav yiyeniyoruz adayı açmamız gerekiyor diyor kendileri. gerçekten önemli bir sorunu çözmeye geliyor. Pilav tayfasının oylarını tulum çıkararak alır.

Şu an için Yiğit Şardan'ın seçilme şansı var mı sizce? Kimler favori gösteriliyor? Her ağızdan bir ses çıkıyor seçimde kimlerin öne çıkacağını, kimler arasında geçeceğini bile bilmiyorum.

eşref cemiyette rakı balık yaparken şardan bodrumda puro yakarken burak boş durmamış insan toplamış proje üretmiş

adam her soruya hazırlıklı her soruya konuya hakim şekilde cevap veriyor

tek dezavantajı biraz fazla mülayim naif bir adam agzı bozuk bir basın sözcüsü lazım kulübe

benim için de en büyük artısı bu sakinliği

ışıtan beyle beraber galatasarayın temsili konusunda başarılı olacaklardır

İlk başta Eşrefi destekliyordum ancak konuşmalarından sonra bende Burak Elmas tarafına geçtim.

Ancak Burak Elmas'ın hocayla devam edeceği için ilk senesinde başarılı olabileceğini zannetmiyorum. Muhtemelen yine şampiyon olamayacağız. Umarım ikinci senesinde hocayla yollarını ayırır ve profesyonelliğe uyum sağlayacak disiplinli bir hocayla anlaşılır.

En faciası ise Yiğit Şardan olur seçilirse tam bir felaket diyebiliriz. Düşünmek bile istemiyorum A.A.'nın futbolu yönettiği bir düzeni. Diagne'ye 13 milyon veren adamdan bahsediyoruz ya.

Aslında Eşref hem A.A. hem F.T.'den kurtulma vaadi veriyordu ama son dönemlerde hem F.T.'ye yanlamaya başlaması hem de açıklamaları beni gerçekten soğuttu. Ama yine de Yiğit Şardan ve Metin Öztürk'ten iyidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt