38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu - Sayfa 275 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu

25 ve 26 no’lu sandıklar korkutmuştu ama, 27-28-29-30 no’lu sandıklar son yönetimin üye yaptığı insanlar ve genç liseliler vardı,aklı selim karar verdiler ve mutlu sona ulaştık.

Burak başkan umarım vaadlerinin çoğunu yerine getirir,hocanın gerçekten arkasında durur,bazıları gibi 4-5 kişi toplantı yapıp konuşulunları 5 dakika sonra tvden görmez .Yada forvetsiz kalmaz.Koç ile ilişkisi olup susmaz menfaati için.
Bu sene saha içine konsantre olup şampiyon olmalıyız.Fb yine her türlü yolu deniycek elbette.Sonunda gülen biz olalım.Birlikte başaracağız.

images
BLOK flüt gibi ekip

Yarından itibaren tff ve kurullarını istifa ile hizmete başlayabilir elmas ve ekibi. Verdikleri sürelerde anlaşmaları saglayamazlarsa büyük sıcalsr. Eğer saglarlarsa çiğ olur yatarız önümüzdeki yıl.

Allah utandırmasın ne kendisini ne Galatasaray taraftarını. Yolları açık olsun.

GSCimbom Mobile App
En çok istediğim başkan profili

Gerektiğinde TFF ve kurullarına savaş ilan edebilecek bir başkan

Burak Elmas'ın şu aşamada bunu yapması biraz abes olabilir

Yeni bir başlangıç yeni bir dönem diye başlamak daha mantıklı

Ama Tff'nin her hareketine de kuşku ile yaklaşan bir yönetim olmalı

Paralı adamı getirsen ne olacak Bak Dursun geldi. Para verdi az kalsın kulube Kayyum atanıyordu. İcraya vermişti kulubu. Para filan vermesinler sonra rezil oluyorlar sıkıntılı durumlar oluşuyor.

Sadece kulubun finansal konularını dengeli yönetsin yeter. Kayınpederi Faruk Süren ona püf noktalarını verir. Eşrefden iyi Eşref tam bir Kaos adamı.
FS o kadar sportif basariya ragmen bi ton borc birakip gitti. Ondan bi sey ogrenmese daha iyi. Esref gelseydi keske falan da demedim. Hayirli olsun dedim daha ne diyim?

Ali Koc: ailem baskan olmami istemedi. Ben yine de aday oldum ve baskan oldum.

Burak Elmas: aileme beni basindan beri destekledigi ve yanimda durdugu icin tesekkür ediyorum.

Sizce hangisi basarili olur ve olma ihtimali daha yüksek?

Ali Koc: ailem baskan olmami istemedi. Ben yine de aday oldum ve baskan oldum.

Burak Elmas: aileme beni basindan beri destekledigi ve yanimda durdugu icin tesekkür ediyorum.

Sizce hangisi basarili olur ve olma ihtimali daha yüksek?
Koç daha yüksekti maddi imkanlardan dolayı ama yetkiyi başkalarına verince olmadı. Bu sene kendi işini kendisi görecek.

Bir de Koç ailesinin bunu istemiyor olması normal. Başarısız olursan itibar kaybedersin çünkü.

Liseliler clubhouse odalarında Şardan'ın 1500-2000 oyu var kulüp elden gitmesin Hamamcıoğlu'na verin diye milleti vaz geçirmeye çalışıyorlardı. :) Blok oymuş, şu adamın şuradan şu kadar oyu gelecekmiş liselilerin garanti oyu dışında her mevzu yalan ya.

Terim olmazsa içimizden geçerler, Ne olduğunu anlamazsın.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu yüzden Koç, avanesi ve içimizdeki trolleri Fatih hocayı karalayıp duruyorlar. Düşmanlarınızın okları kimi hedef almışsa bilin ki o sizin dostunuzdur. O dostu da kim dost görünüp hedefe koyuyorsa o da düşmanınızın içinize koyduğu troldur. Dostumuzu düşmanımızı ve özellikle içimizdeki Koç trollerini (arif1907’leri) iyi tanıyalım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Koç daha yüksekti maddi imkanlardan dolayı ama yetkiyi başkalarına verince olmadı. Bu sene kendi işini kendisi görecek.

Bir de Koç ailesinin bunu istemiyor olması normal. Başarısız olursan itibar kaybedersin çünkü.
Katiliyorum. Benim deginmek istedigim nokta paradan ziyade, dara düstügün zaman veya güvenebilecegin birileri tarafindan destege ihtiyacin oldugu zaman, Burak Elmas'in yaninda daha fazla insan ve özellikle futbol yöneticiligi konusunda saygi duydugu daha tecrübeli insanlarin olmasi olasiligi (örnegin Faruk Süren, Ali Dürüst). Esi bile taraftar, uefa kupasiyla birlikte fotolari var. Ali Koc bana bu konuda daha fazla tek tabanca gibi duruyor. Ona akil verecek saygi duydugu veya onu ikaz edecek insan sayisi az gibi etrafinda maddi durumu ve "zenginliginden" dolayi.

Üst Alt