39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 | Özbek: 3343, Batum: 955

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    196
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Öyle garip bir kişilik ki sen bir şey de diyemiyorsun. Tamamen sallıyor da olabilir biliyor da olabilir. Onun dışında ben yönetimde olacağını düşünmüyorum ama mevcut görevinde devam edecektir. Bazı yüklerini paylaşacak SD olur yada Sportif AŞ'de başka bir isim olur bilemem ama paylaşılarak kişisel işlerine de daha fazla zaman ayırabileceği bir formül bulunacaktır diye düşünüyorum.

Süheyl Batum gibi çok göz önünde olan ve siyasi bir isim bu adaylığı kabul ettiyse liseliler çok sağlam bir liste hazırlamış demektir. Bana göre Süheyl Bey şu kojonktürde ve siyasi, ekonomik ortamda gelirse çok baskı yeriz.

erden gibi çok kişi var bu kulüpte herzaman söylüyorum bizm zenginlerımız daha fazla özellikle yurtdısı üyelerde lakin cogu kulüpten kopuk üyeler

çok basit bir örnek ali sabancı bir dönem çok alakalıydı kulüple ilgili ünal aysal ondan sponsorluk aldu vs

yanı bu tarz adamları erden gibi özkaya gibi sabancı gibi hatta taralar var onlar gibi adamları kulübe yakın tutacak birşeyler yapmalı yönetimler

bu sacmalik tam da son haftaya denk geliyor

niye böyle bir sey yapiliyor?

belki o macta galibiyet gerekecek bize

2-3 hafta ertelense daha iyi olmaz mi?

bana kalırsa tamamen 1 adaylı seçim olmasın diye yapılan iş.

ha şu var MUCİZEVİ ŞEKİLDE 2. aday kısmı Erden Timur'u kendi safına çeker (ki imkansız Erden Timur öyle biri değil. Albayrak gibi koltuk varsa varım modunda biri keisnlikle olmaz.) o zaman kartlar yeniden dağılır çünkü bir tarafta erde timur diğer tarafta Dursun özbek -metin öztürk - Albayrak üçgeni hoş olmaz.

her ne kadar GS içinde Erden Timur'dan haz etmeyenler olsada..

Realitede karşısında 1 aday olması çok iyi - nedenide bence daha önce düşündüğüm gibi - tek adaya oy verip bu sürecin geçmesindense , "Dursun başkan bak X tane karşı oy aldın, demek ki bazı şeyleri geliştirmen lazım" mesajıda olabilir.

%99 zaten Dursun Özbek kazanacak başarılı süreç sonucunda - fikir farklılığı görmek için karşıda bir aday olması iyi.

yani zaten Süheyl Batum açıkçası futbol içine dalacak - oranın pis muhabbetini çekecek biri değil benim açımdan. tamamen göstermelik - karşıt oylarında mesaj vermesi adına çıkan bir aday.

atıyorum 5000 oy olacaksa yuvarlak - Dursun özbek doğru yolda mesajı için 3750 -4000 oyu olması lazım (%75-80 gibi) minimum
tekrar aynısını yazmak istemedim.

rakip ciddi bir rakip değil - olmayacak. tamamen dursun istemeyen - yolunu yanlış bulan varsa ne oranda olduğunu görmek için çıakrılan bir aday.

krize dönüştürmeye hiç gerek yok bu durumu - abartmaya - HÖYYYTTT modunda tivitter yangınınada gerek yok.

çok basit bir yöntem bu - prim vermeyin şu haberi abartanlara.

Bizim twitter taraftarları çok acayip insanlar. Karşı listeyi ali koç hazırlamış yazanları gördüm. Erden Timur olmasa bile Dursun Özbek'in başkanlığı kesin gibi. Projeleri o başlattı, o bitirecek. Ondan sonra başka birine bırakacak zaten.

Valla Erden Timur neredeyse oylar oraya.

2 senedir olan her olumlu şeyin arkasında az ya da çok bu adam var.

bu kadar basit.

Ben hala rakip kadronun "olumsuz oylarıda görelim" mantığı ile çıktığını net düşünüyorum. Bir nevi kontrol mekanizması. Rakipsiz oylamada karşı taraf "ohoo yetki işi kolay meydan boş bizden başkası yok" demesin diye yapılan bir düzen. Bir nevi divan dahilindeki isimler diyorki "bak sıkıntı yaşarsan , yerine gelecek insanlar var" mesajıdır.

bunu olumsuz algılamak inanılmaz yüzeysel...

bakın karşıda rakipsiz - ya da rakip bile çıkaramayıp dansedenler var. 0 muhalefet - kalabalıkları hep şakşak alkışçılarla dolu.

GS deki düzenin farkı anlışalamadı gitti kaç zamandır. hemen "çomak sokuluyor" "para kokusu geldi" yorumları okudum medyada yüzlerce...

Erden Timur olmasa bile Dursun Özbek'in başkanlığı kesin gibi. Projeleri o başlattı, o bitirecek.
o süreçlerde Erden Timur'un çabası - camiaya bunu anlatışı edişinin inanılmaz rolü var - seçim kazandırdı bi kere. Dursun+MÖ birlikteliğine ben hala şiddetle karşıyım. Cemal Özgörkey'i de gördük - ne colombus muş ama dimi - tıngır mıngır gitti eridi.

şu an somut iş yapan - bunu gösteren - terbiyesini bozmayan ve kıvırmayan tek isim Erden Timur. Yönetim kadorusnda olmasına gerek yok . Hangi başkan ya da ekibin arkasındaysa , başlatılan işin devamının geleceğini gördüğü içindir kesinlikle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt