#39 Okan Derici | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#39 Okan Derici

okanderici22.jpg

Doğum Yeri : GİESSEN

Doğum Tarihi : 16 Nisan 1993

Uyruk : TC​

Cevap: # Okan Derici

Fatih Hoca'nın yeni keşiflerinden birisi ilk maçta belli etti bile kendisini..

Tesekkürler Emre kardes.. Bir futbolcu teknik oldugunu, ayagina gelen ilk toptan belli eder.. Gayet teknigi iyi olan bir futbolcu, altyapi egitimini de Almanya'dan almis, her türlü gelisebilir.. Bence çok yerinde bir transfer, üzerinde durmak lazim..

Okan'nin ayagi cok temiz. Paslari hep yerini buluyor. bu yönden Mesut'a benziyor evet. Mesut'u dünya capinda bir yildiz yapan hem toplu hem topsuz müthis bir cabukluga sahip. topun ayagina gelmesiyle öldürücü bir pas cikarma bir oluyor. ayni zamanda savunma arkasinda yaptigi kosular ile rakip savunmaya perisan ediyor. Okan'da is var. pismesi lazim. ama bana göre Emre'den daha potansiyelli. Emre'nin üzerinde duracagima Okan'a sans tanirim.

Okan'nin ayagi cok temiz. Paslari hep yerini buluyor. bu yönden Mesut'a benziyor evet. Mesut'u dünya capinda bir yildiz yapan hem toplu hem topsuz müthis bir cabukluga sahip. topun ayagina gelmesiyle öldürücü bir pas cikarma bir oluyor. ayni zamanda savunma arkasinda yaptigi kosular ile rakip savunmaya perisan ediyor. Okan'da is var. pismesi lazim. ama bana göre Emre'den daha potansiyelli. Emre'nin üzerinde duracagima Okan'a sans tanirim.

Mesut top ayagina gelmeden pas atan bir futbolcu, hayraniyim yav :)

İş var bu çocukta Fatih Hoca ve Ümit Hocaya güveniyorum bu konuda yanlış hatırlamıyorsam Ümit Hoca Genç Milli Takımlarda T.D'lik yapmıştı :eek:

Ya emre hayraniyim yada ona hastayim :D Emrenin inanilmaz bir futblcu olacagini düsünüyoru 2 senedir ... oynamasi icin nerdeyse agliyacagim :D (ciddiyim)

ama harbidende okan iyidi

Okan derİcİ begendİk mİ seneye İŞ yapar mi?

arkadaşlar şu okan derici nasıl bi oyuncu ciddi bilgisi olan varsa anlatabilir mi?:confused: Aydın dan İyi Mİ mesela??:confused:

Üst Alt