4 Büyük Takımın Kombine Satışları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Büyük Takımın Kombine Satışları

Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine Satışları

Haber patladı üzülerek paylaşıyorum. :)

Beşiktaş Kulübü'nde 2012-2013 sezonu kombineleri bugün satışa çıktı.

HABER1903'ün siyah beyazlı yetkilierden edindiği bilgiye göre, şuana kadar satılan kombine biletleri yaklaşık sayısı olarak 250 civarında. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Beşiktaşlı yetkililer, geçen sene satışa çıkan kombinelerde de ilk günün satışının 250 civarı olduğunu belirttiler.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

Galatasaray: 40.000

Fenerbahçe: 26.000

Beşiktaş: 4.000

Trabzonspor: 800

Kaynak: Neredeyse tüm spor medyası

trabzon bjk ve fenerin toplamından daha çok satılmiş bu üçünün neredeyse 2 mislisi

bjk bizim satışı nasıl gecsin ya , en fazla 20 bin olur. zaten bizim kombine sattığımız kadar koltukları yok

Beşiktaş için yeni başladı diyorlarda isterse 3 ay açık kalsın yine de 8bini anca satarlar.

Milyon taraftarı olan kulübün satışın ilk gününde 250 adet satması komik ötesi. Üstelik Fiko Feda feda deyip duruyor. Demek ki taraftar Fikoya da inanmıyor.

bu sene de şampiyon olursak fenerbahçe stadın yarısını dolduramaz

fenerin 3 temmuzden basliyan surec nedeniyla daha fazla satacdagni dusunmustum bizden :D

fener 28.500 ömer temellinin söylemine göre. bunların 5 maç cezası var ondan birazda . uefa disiplininden bunlara olumsuz karar cıkmazsa 35 felan olur daha fazla satamazlar . bjk yine geçen seneye göre iyi satmış geçen yıl 1-2 bindi diye biliyorum

Gönül isterdiki stadımız Dortmund gibi olsun kombinesini alan herkes son saniyeye kadar takımını desteklesin.

Çok önemli olan Play-off maçlarında bile stadımız boş kalmıştı(ts maçı)

fenerin kale arkalası kombineleri,bizim kale arkası kombine fiyatının 2 katı..Üstelik adamlar 5 maçını seyircisiz oynayacak..Enteresan bir durum..

Üst Alt