4 Büyük Takımın Kombine Satışları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Büyük Takımın Kombine Satışları

Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine Satışları

Trabzonspor ile Beşiktaş cidden yüksekmiş. Yıllardır o taraftar desteğini yanında bulunduran Süper FBde gerçekten fazla satış yapmış. (!)

Anadolu takımları nekadar sattı acaba ?

trabzon kombine satsa da satmasa da farketmes her mac full stat.

Hepsinin toplamından nerdeyse % 30 daha fazla kombine satmışız. Polat umarım bu tabloları görüyordur!!!

Bjk daha kombine satışlarına başlamadı,yada 1-2 gün oldu başlıyalı

Ts nin kombineleride pek gerçekci gelmedi

Bjk geçen sene satmıştı 4bin kombine,daha yeni satış,bu rakama çıkamazlar

Bizim rakam çok iyi. Fenerliler hep övünürdü kombine sayısından,bir oyuncaklarını daha aldık ellerinden :)

kombine satışını durdurmasınlar kapasite olsa bi 40 bin daha satardık...ben kombine almak istedim alamadım mesela .benim gibi çok kişi var biliyorum

Anadolu takımları eminim Beşiktaş ve Trabzon'dan fazla kombine satmıştır :)

kombine satışını durdurmasınlar kapasite olsa bi 40 bin daha satardık...ben kombine almak istedim alamadım mesela .benim gibi çok kişi var biliyorum

durdurmasinlarda.. 40.000 kombine satmak bence iyi degil..

sen zannediyormusun bu 40.000 kisi her 2 haftada 1 maclara bakmaya gelecek? ben inanmiyorum.. o yuzdende cogu zaman stat full cekmiycek.. bilet arayan kisiler cok olacak mac gunu.. kimse bilet bulamiycak.. 7000-8000 bin kisi bilet bulabilecek bu rakam cok az.. ama guzel tabi 40.000 olmasi umarim bu insanlar.. herzaman gelir maclara.. gelemedi tanidigina odunc verir.. insallah..

40 bin satilmasi cok iyi ama kombinesi olanlarin cogu gelmez bazi maclara ve stad cok daha bos olur diye korkuyorum.

Trabzonun rakamı doğru başkanları açıkladı , ama beşiktaşınkinde bence hata var daha birkaç gün oldu satışa çıkalı , ben beşiktaşın 3000 bini geçemeyeceğini düşünüyorum ,

Üst Alt