#4 Errick McCollum - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#4 Errick McCollum

Seneye kalmalı ancak 1 numara değil 2 numara olarak.

Bu piyasada onun ayarında veya ondan daha iyi bir oyuncu zor buluruz. Asist yönü kuvvetli değil ama skor yapmayı bilmesi ve kolay faul almasıyla çok değerli bir oyuncu. Ülkeye ve takıma alışmasıyla seneye daha iyi bir performans bekliyorum ondan. Tabii eğer takımda tutabilirsek. Çünkü 1 sene sözleşme imzaladık ve sezon sonu boşa çıkacak. Bir NBA dener diyorum yazın, o da olmazsa takımda tutmamız zor. Eurocup MVP'si adam yani. 2 sene önce Goudelock da Eurocup MVP'si olmuştu Barcelona falan peşindeydi adamın. Yani yabana atmamak lazım.

1 numaraya içeriyi besleyebilen, defans yönü kuvvetli bir oyuncuyla daha uyumlu olur.

Sadece biyiklari benzeyen kardesler

cj biraz yansa 2z

mccollums.jpg

Güzel ama edepsiz kızlar gibisin mc , Kalbim kalsın diyor ama mantığım gitsin diyor . Bilmem ki sen Nesin ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3 lüğünü geliştirirse benim için sinifi geçer. En azindan yüzde 39 gibi atmasi lazim. yüzde 32 baya az. Bütçemiz olursa net durmali zaten. İyisini bulamayiz diyorlarsa gitmesin zaten.

3lük attığı Zaman ben karşı potaya bakmaya başlıyorum zaten :) göksenin'den hallice 3lük atışı var . Gerçi biz de micov dışında dış atıcı yok ki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu kadar istikrarsız bir oyuncu EL de iş yapamaz. 2-3 tane kritik basket atıyor diye taraftarımız mest oluyor ama en önemli zamanlarda saçma sapan hareketler yaparak maçı vermemize sebep olabiliyor. Bugünde nerdeyse veriyorduk fb ye maçı bunun yüzünden. İyi oyuncu tamam ama galatasaray seviyesinde bir takımda oynamak için ideal değil mesela beşiktaşta felan oynasa takımın yıldızı olur çünkü beşiktaş daha düşük bir seviye. Biz seneye El de oynayacak bir takımız. Takımı sırtlaması için bu adama güvenirsek çok rezil durumlara düşebiliriz.

O adam keskin nişanci gibi. Defans iyi miydi onun. Ligde Mccolum'mu oynar Toolson mu. Gerçi Mccolumda iyi defans yapmiyor diyecem ama son zamanlarda geliştirdi biraz. Bize böyle oyuncu lazim.

Adam gibi guard alırsak (Wanamaker gibi) Mc sadece Eurolegue'de oynar. Toolson ligde de oynar, oynamalı. Adam gözü kapalı üçlük atıyor. İçeri penetre edeceği zamanı da biliyor, orta mesafesi de var. Hücum olarak kopmle bir adam bence. Savunması da Mc'den iyi ama Göksenin, Doğuş performansı beklemek olmaz tabi. :)

Üst Alt