4 Eylül 2019 Alkol Zammı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Eylül 2019 Alkol Zammı!

Daha yeni seturdan geliyorum 38.24 € 3 karton winston paketi 8 lira civarına geliyor, 3 karton sigara yanına 2 lt uzo hediye, yerli içki ve sigaraya HAYIR !

Viskiye buz dahil hicbirsey konulmaz,ozellikle.malt ise,Chivas fena degil ama cok daha ucuz olan İrish Jameson tavsiyemdir,ama tabi ki Double Black,Singleton tercihim. Ha birer defa Lagavulin,Mokando ve Blue label ictim bunlar cok farkli

Reis sayesinde millet tütüne döndü oda yetmedi kimyager oldu evde kendi içkisini yapmaya basladı.

Sonrada kızıyosunuz ne güzel işte bu yaşta hergün yeni bişeyler öğrenmemize sebep oluyor

Viskiye buz dahil hicbirsey konulmaz,ozellikle.malt ise,Chivas fena degil ama cok daha ucuz olan İrish Jameson tavsiyemdir,ama tabi ki Double Black,Singleton tercihim. Ha birer defa Lagavulin,Mokando ve Blue label ictim bunlar cok farkli
Ben genel olarak hiçbir içkiye hiçbir şey koymam, rakıyı bile su-buz koymadan sek içerim yanında şalgam içerim mesela votka için de aynı şey geçerli sek shot içerim üzerine vişne suyu atarım

Viski'ye zaten su-cola-soda-buz ne bulsalar koyuyorlar sinir oluyorum ona ...

Üst Alt