4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası


4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası Şampiyon NURAY FAHRİ (Barcelona)10389.jpg
13744570882251673257.jpg
62945714994357399876.jpg
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager ŞampiyonasıKatılıyorum hemen beni yazın.Edit: Zaten bu sıkıntıda çok zamanında oldu
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager ŞampiyonasıBen bişey sorayım . Daha önce Mert yapmıştı zannımca böyle bişeyi . Ondan kadromuzu kuruyorduk oyuna gerek kalmıyordu . Bundada öyle mi oalcak yoksa fifa11 gerekiyor mu ?
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager Şampiyonasıkatiliyorumduzenleme : Heycanla katiliyorum yazdim simdi onerimi soyliyeyim . Ilk basta baya zaman ayirmak gerekir kurarken ama biz bu isten zevk alalim diyorsak bence boyle yapmaliyiz. her takimda 22 oyuncu olur 16x22= 352 oyuncu eder . Boylece takaslar cok zevkli gecer . 1 guclu oyuncu karsiliginda 2 orta ayar oyuncu tarzi takaslar olabilir . Belirli bi saat belirlenir bu turnivanin basinda aciklanir uyacak olanlar kayit yapar . Oyuncular listelenir . Tum katilimcilara gonderilir msnden toplu konusma acilir ve 2-3 saatte biter draft herkesin 10 saniye hakki olur secim icin bilemedin 15 . Zaten baskasi secim yaparken assagi yukari dusunebilir insanlar kimi sececegini .Tum bunlar yapilirken elimden gelen yardimi yapmaya calisirim ozellikle 352 oyuncunun secimi cok onemli buna yardim edebilirim .
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager Şampiyonasıbeyler fifada bildiğim kadarıyla pes deki gibi takım kurma yok mecburen first klas ve onun bi alt sınıftaki takımları kullanıcağız sadeceyaniChelsea

Manchester United

Manchester City

Liverpool

Arsenal

Barcelona

Real Madrid

İnter

Milan

Porto

Valencia

Galatasaray

Olimpik Lyon

Bayern Münihgibi 2 takım eksik kaldı buluruz heralde
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager ŞampiyonasıFIFA'da hayvan gibi bir ton lig var takım sıkıntısı yaşanmaz bence :asd:
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager ŞampiyonasıFIFA'da hayvan gibi bir ton lig var takım sıkıntısı yaşanmaz bence :asd:

yaşanmazda şimdi şu var biri Barca biri Valencia felan oldumu adaletli olmaz gibi :asd:bu arada maçları simulate ediceğiz pesteki gibi oynatmıcağız

ama tabi yine isteyen taktik varyasyonlarını felan yapar
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager ŞampiyonasıGeliriz. Ama Salı falan başlayın lan, tatildeyim.Edit: Ayrıca Fatih Can'ın dürüst ve temiz bir turnuva yürüteceği hakkında şüphelerim var. :ays:
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager ŞampiyonasıGeliriz. Ama Salı falan başlayın lan, tatildeyim.Edit: Ayrıca Fatih Can'ın dürüst ve temiz bir turnuva yürüteceği hakkında şüphelerim var. :ays:

senimi bekliceğiz daha 1 hafta var salıya :eek:bırakın bu işleri şahsıma yapılan bu asılsız mesnetsiz ifadeler tamamen spekülasyondan başka bişey diğil ismimizi ve firmamızı karalamaya yönelik işler bunlar bilen blir ne kadar objektif adil tarafsız olduğumuzu :tiphat: ;)
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager ŞampiyonasıNe bir haftası la? Bugünü zaten sayma, önümüz haftasonu yaz gelmiş herkes gezer tozar zaten. Beklenecek gün sayısı 4, zaten takımların falan oluşması 1-2 gün sürse, takaslara da Pazartesi başlasanız yeter işte :D Turnuva hakkında Mert'e verdiğim tüyoları sana da aktarırım draft yapalım Salı günü bence herkesle birlikte takımlar adil bir şekilde msn ortamı üzerinden belli olsun. ;)
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager ŞampiyonasıNe bir haftası la? Bugünü zaten sayma, önümüz haftasonu yaz gelmiş herkes gezer tozar zaten. Beklenecek gün sayısı 4, zaten takımların falan oluşması 1-2 gün sürse, takaslara da Pazartesi başlasanız yeter işte :D Turnuva hakkında Mert'e verdiğim tüyoları sana da aktarırım draft yapalım Salı günü bence herkesle birlikte takımlar adil bir şekilde msn ortamı üzerinden belli olsun. ;)Katiliyorum acikcasi takimlar dagitilacaksa Porto'yu yoneten adam zerre zevk almaz ya da Lyon ya da GS ya da Valencia vs . Kendi adima eger boyle yapilacaksa ben affimi isterim cunku cok keyif alamayacagimi dusunuyorum bu duzende ve benden daha cok keyif alacak birinin yerimi almasi daha dogru olur .
 
Cevap: 4.GsCimbom Football Manager Şampiyonasıbeyler o zaman şöle yapalım

5 yıldız ve 4.5 yıldızlık takımlar olucak sadece turnuvada

4.5 yıldızlık takımlara transfermarkt değerleri göz önünde bulunurak belirli bir transfer bütçesi verelim onlar istediklerine göre o takımların taktiklerini yapsınlar daha sonra istek olursa takas şeyinide açarız zaten
 
Üst Alt