4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası

4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası Şampiyon NURAY FAHRİ (Barcelona)

10389.jpg

13744570882251673257.jpg

62945714994357399876.jpg

Cevap: 4.GsCimbom Football Manager Şampiyonası

Katılıyorum hemen beni yazın.

Edit: Zaten bu sıkıntıda çok zamanında oldu

Ben bişey sorayım . Daha önce Mert yapmıştı zannımca böyle bişeyi . Ondan kadromuzu kuruyorduk oyuna gerek kalmıyordu . Bundada öyle mi oalcak yoksa fifa11 gerekiyor mu ?

katiliyorum

duzenleme : Heycanla katiliyorum yazdim simdi onerimi soyliyeyim . Ilk basta baya zaman ayirmak gerekir kurarken ama biz bu isten zevk alalim diyorsak bence boyle yapmaliyiz. her takimda 22 oyuncu olur 16x22= 352 oyuncu eder . Boylece takaslar cok zevkli gecer . 1 guclu oyuncu karsiliginda 2 orta ayar oyuncu tarzi takaslar olabilir . Belirli bi saat belirlenir bu turnivanin basinda aciklanir uyacak olanlar kayit yapar . Oyuncular listelenir . Tum katilimcilara gonderilir msnden toplu konusma acilir ve 2-3 saatte biter draft herkesin 10 saniye hakki olur secim icin bilemedin 15 . Zaten baskasi secim yaparken assagi yukari dusunebilir insanlar kimi sececegini .

Tum bunlar yapilirken elimden gelen yardimi yapmaya calisirim ozellikle 352 oyuncunun secimi cok onemli buna yardim edebilirim .

beyler fifada bildiğim kadarıyla pes deki gibi takım kurma yok mecburen first klas ve onun bi alt sınıftaki takımları kullanıcağız sadece

yani

Chelsea

Manchester United

Manchester City

Liverpool

Arsenal

Barcelona

Real Madrid

İnter

Milan

Porto

Valencia

Galatasaray

Olimpik Lyon

Bayern Münih

gibi 2 takım eksik kaldı buluruz heralde

FIFA'da hayvan gibi bir ton lig var takım sıkıntısı yaşanmaz bence :asd:

FIFA'da hayvan gibi bir ton lig var takım sıkıntısı yaşanmaz bence :asd:

yaşanmazda şimdi şu var biri Barca biri Valencia felan oldumu adaletli olmaz gibi :asd:

bu arada maçları simulate ediceğiz pesteki gibi oynatmıcağız

ama tabi yine isteyen taktik varyasyonlarını felan yapar

Geliriz. Ama Salı falan başlayın lan, tatildeyim.

Edit: Ayrıca Fatih Can'ın dürüst ve temiz bir turnuva yürüteceği hakkında şüphelerim var. :ays:

Geliriz. Ama Salı falan başlayın lan, tatildeyim.

Edit: Ayrıca Fatih Can'ın dürüst ve temiz bir turnuva yürüteceği hakkında şüphelerim var. :ays:

senimi bekliceğiz daha 1 hafta var salıya :eek:

bırakın bu işleri şahsıma yapılan bu asılsız mesnetsiz ifadeler tamamen spekülasyondan başka bişey diğil ismimizi ve firmamızı karalamaya yönelik işler bunlar bilen blir ne kadar objektif adil tarafsız olduğumuzu :tiphat: ;)

Ne bir haftası la? Bugünü zaten sayma, önümüz haftasonu yaz gelmiş herkes gezer tozar zaten. Beklenecek gün sayısı 4, zaten takımların falan oluşması 1-2 gün sürse, takaslara da Pazartesi başlasanız yeter işte :D Turnuva hakkında Mert'e verdiğim tüyoları sana da aktarırım draft yapalım Salı günü bence herkesle birlikte takımlar adil bir şekilde msn ortamı üzerinden belli olsun. ;)

Ne bir haftası la? Bugünü zaten sayma, önümüz haftasonu yaz gelmiş herkes gezer tozar zaten. Beklenecek gün sayısı 4, zaten takımların falan oluşması 1-2 gün sürse, takaslara da Pazartesi başlasanız yeter işte :D Turnuva hakkında Mert'e verdiğim tüyoları sana da aktarırım draft yapalım Salı günü bence herkesle birlikte takımlar adil bir şekilde msn ortamı üzerinden belli olsun. ;)

Katiliyorum acikcasi takimlar dagitilacaksa Porto'yu yoneten adam zerre zevk almaz ya da Lyon ya da GS ya da Valencia vs . Kendi adima eger boyle yapilacaksa ben affimi isterim cunku cok keyif alamayacagimi dusunuyorum bu duzende ve benden daha cok keyif alacak birinin yerimi almasi daha dogru olur .

beyler o zaman şöle yapalım

5 yıldız ve 4.5 yıldızlık takımlar olucak sadece turnuvada

4.5 yıldızlık takımlara transfermarkt değerleri göz önünde bulunurak belirli bir transfer bütçesi verelim onlar istediklerine göre o takımların taktiklerini yapsınlar daha sonra istek olursa takas şeyinide açarız zaten

Üst Alt