4 maç üst üste kazanınca sonraki maç kaybediyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 maç üst üste kazanınca sonraki maç kaybediyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sezon 4 maç üst üste kazandığımız maçlardan sonraki ilk maçımızı kaybediyoruz veya berabere kalıyoruz.

bunu niye diyorum? çünkü yine 4 maç üst üste kazandık...

Gaziantepspor 0 - 1 Galatasaray
Galatasaray 2 - 1 Akhisar Bld
Konyaspor 0 - 5 Galatasaray
Galatasaray 3 - 2 Mersin İ.Y
Gençlerbirliği 1 - 1 Galatasaray

ve işin tuaf tarafı 4 maç kazandığımız maç sonrası yine gençlerbirliği ile yapıyoruz ve berabere kalıyoruz.... :confused:

Herkes o kadar gergin ki takım Gençler maçını kazanamazsa taraftar sahaya girip futbolcuları ve Hamza'yı dövmeye çalışabilir. Büyük rezalet çıkar.

haklı çıkarsan kına yakarsın renktaş

sinerjiyi düşüren konu olduğu için bu kanarya, kartal veyahut leyleği 4 hafta banlayalım gitsin

takımın menfaati için yani

+

konu kilid

gerçeği göreceksiniz ctesi gençler maçından sonra

bu sefer bjk konusu açarsın

kimsenin şampiyonluk kutladığını görmedim herkes stresli

şampiyonluk havasına giricez tabi ya ne olacaktı

Bu sezon 4 maç üst üste kazandığımız maçlardan sonraki ilk maçımızı kaybediyoruz veya berabere kalıyoruz.

bunu niye diyorum? çünkü yine 4 maç üst üste kazandık...

Gaziantepspor 0 - 1 Galatasaray
Galatasaray 2 - 1 Akhisar Bld
Konyaspor 0 - 5 Galatasaray
Galatasaray 3 - 2 Mersin İ.Y
Gençlerbirliği 1 - 1 Galatasaray

ve işin tuaf tarafı 4 maç kazandığımız maç sonrası yine gençlerbirliği ile yapıyoruz ve berabere kalıyoruz.... :confused:

Hocam iyisin hoşsun da çok negatifsin yahu. Söylediğin şey istatiksel olarak doğru ihtimali de var ama biraz pozitif olsan daha iyi olmaz mıydı?

Bu sefer her ne kadar muslera falan olmasa bile kendi sahamızda oynuyoruz.Eğer hamza hoca saçma bir macera peşine düşmezse alırız maçı evet herkes stresli herkeste bir endişe var.Ama unutmayalım böyle zamanları ilk defa yaşamıyoruz.Play off zamanı da böyleydi herkes şampiyonluk gitti gözüyle bakıyordu.Ama sonunda federasyonun engellemelerine rağmen ipi göğüsleyen biz olduyduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt