Serdar Aziz - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Gscimbom nankorlugunu bir kez daha goruyoruz.. maicon sene basi golleri atarken kral muamelesi gordu ama bu adam tek basina defansi topladi canla basla oynadi ilk kotu macinda denayer adli hava topu ozurlusu 11e girdi ve serdar icin cop kazma laflari ucustu..kac kisiyle tartistik burada stoper lan adi ustunde yemisim iyi top cikarmasini hizini kafa golunu ne maicon ne denayer su herifin yaptigi defansin yarisini yapamiyor anlayin artik.. gonul isterdi ki iyi top cikarsin ama yok iste serdarin iyi top cikaran versiyonlari 25-30 dan basliyor.. denayeri maiconu top teknigiyle pven zihniyet aynisini belhanda da yapiyor kendi vazifesini yapamayan Arap comari kosuyor diye ovuluyor..

Cidden uzuluyorum su yorumlarinizi goruncd belki de sene basindan beri en istikrarli oyuncumuz serdardir o olmasa sampiyonluk gitmisti.. ama daha penalti olup olmadigi tartisilacak pozisyonda adamin ne dengesizligi ne sakarligi kaldi.. sacma sapan sekilde gecen seneki hatalari gunyuzune cikarilmaya baslandi.. serdara kadar o akil disi pasi atan mariano sucludur topa hareketlenme cabasi bile olmayan denayer sucludur karsi karsiya 3u atamayan garry sucludur...kisaca 15 dkda 2-0 yakalayip mal gibi oynayan Gs futbol kulubu sucludur..

Sacma sapan yorumlariniz zerre umrumda olmaz da uzuluyorum bu tutarsizliginiza 1 hafta once ramoss king kaptanimiz olsun digenler simdi cop ilan ediyor guler misin aglar misin

Gscimbom nankorlugunu bir kez daha goruyoruz.. maicon sene basi golleri atarken kral muamelesi gordu ama bu adam tek basina defansi topladi canla basla oynadi ilk kotu macinda denayer adli hava topu ozurlusu 11e girdi ve serdar icin cop kazma laflari ucustu..kac kisiyle tartistik burada stoper lan adi ustunde yemisim iyi top cikarmasini hizini kafa golunu ne maicon ne denayer su herifin yaptigi defansin yarisini yapamiyor anlayin artik.. gonul isterdi ki iyi top cikarsin ama yok iste serdarin iyi top cikaran versiyonlari 25-30 dan basliyor.. denayeri maiconu top teknigiyle pven zihniyet aynisini belhanda da yapiyor kendi vazifesini yapamayan Arap comari kosuyor diye ovuluyor..

Cidden uzuluyorum su yorumlarinizi goruncd belki de sene basindan beri en istikrarli oyuncumuz serdardir o olmasa sampiyonluk gitmisti.. ama daha penalti olup olmadigi tartisilacak pozisyonda adamin ne dengesizligi ne sakarligi kaldi.. sacma sapan sekilde gecen seneki hatalari gunyuzune cikarilmaya baslandi.. serdara kadar o akil disi pasi atan mariano sucludur topa hareketlenme cabasi bile olmayan denayer sucludur karsi karsiya 3u atamayan garry sucludur...kisaca 15 dkda 2-0 yakalayip mal gibi oynayan Gs futbol kulubu sucludur..

Sacma sapan yorumlariniz zerre umrumda olmaz da uzuluyorum bu tutarsizliginiza 1 hafta once ramoss king kaptanimiz olsun digenler simdi cop ilan ediyor guler misin aglar misin

Serdari kötülemek için haftalardir bekliyorlar zavallilar

Onunla ilgili yanildiklarini itiraf edemiyorlar

Adam dedigin gibi sezonun en iyilerinden, en iyi oynayan topçularimizdan birisi

Böyle de devam edecek

saatli bomba yine patladı. yılda en az 3-4 maç mutlaka takımı patlatır bu saatli bomba. aslında çok defa yapıyor bu hataları ama çoğunu rakipler değerlendiremeyince kimse fazla üzerinde durmuyor.

Serdar'a haksızlık yaptıgınızı dusunuyorum.. Bu yorumları gecen sene yapsaydınız katılırdım.. Serdar futbolunu oldukca geliştirdi.. Bence bu senenin flaş ismi. En istikrarlı oyuncumuz. Defansın bel kemiği.

Penaltı pozisyonunda kendini yaktı maalesef.. %100 golluk pozisyon, rakip oyuncu Muslera ile karsı karsıya.. Belki onlerim diye daldı, mudahalesi rakibe olunca penaltı oldu.. Seyretse daha mı iyiydi??

Ve bu adam takımdaki en iyi stoperimiz. Düşünün artık halimizi!
Muslera zaten Ujfa'dan sonra düzgün bir stoperle maça çıkmadı.

Yav kimseyi ne yerine dibine soktuğumuz ne ramos ilan ettiğimiz var. Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz hayatı sizin gibi uçlarda yaşamak zorunda değil herkes. Evet genel itibari ile iyi bir sezon geçirdi ama hemen hemen her maç başımızı yakma potansiyeli olan bir adam bu bunu idrak etmek çok mu zor anlamıyorum.

Hata abi ustunde serdarin kac kez oldugu boyle bu pozisyonu (bu sezon icin konusuyorum ) bjknin her macini izlemem ama kafadan pepe gibi bir stoperin super kupa finalinde ve fb macinda sacmaladigi pozisyonlari hatirliyorum.. pepe bile yapiyorsa bunlari serdara cok gormeyin..gonul ister chilellinimiz olsun ramosumuz olsun hatta michael keanemiz olsun (o bile 40 milyon € ) yok iste kulubun durumu ortada..ustelik serdar yerli bu adamdan iyi diyebilecegin tek adam caglar ona da 30-40 teklif var diyorlar..
8 verdigimiz maicon dururken lutfen serdara bos yapmayin bu adam super ligde bjk dahil her takimdabanko oynar..

Serdardan daha çok hatalı mariano o pozisyonda öyle pas mı atılır , rakipte kendini penaltıya hazırladı dengesiz dahi girmiş olsa serdar ki stoperlerin çoğu yapıyor öyle ilk defa bir stoper öyle topa girmiş gibi konuşmayın pepe ,sktrel her hafta yapıyor ama hakemler çalmıyor.

Benim için 10 numara 5 yıldız stoper. Futbolunu da karakterini de çok beğeniyorum. Canı sağolsun, yapmış olduğu hatada zaten tek kabahatli kendisi değildi.

30829397_410101009463193_1132516230947667968_n.jpg

anti serdarcilar is basinda, ama hatasiz oynadigi zaman topice bile ugramiyorlar.
bitanesi de cikip acaba penaltiyi sorgulamismi ?
sonucta topa bile dokunus var.
bu penalti tartisilir ne dersneiz deyin, arkadsasin dedigi gibi pepe mepe olsa calmaz o pozisyonu.
ama daha pozisyon olusmadan biliyordum calacagini cünkü bize karsi son maclarda deplasmanda kactane penalti caldilar.
denayerin penaltisi vardi sivasa karsi oda sorgulanabilir, denayerin pozisyonu ceza sahasi icinde bile degildi.
kasimpasa maci yine hakem uydurmasi, ordada serdar suclu göya, sonucta stoper adam eline beline baglayip oyuncuyumu izlesin.
elinden geleni yapiyorlar puanlari eritmeye siz uyuyun.
ama anticilerin isine geliyor bu hususda lafi basmaya.
haftalardir tek basina savunmayi toparliyor, daha cok taktiri hak ediyor.
bu pozisyonda bile marianonun mokunu temizlemeye ugrasiyor yani yüz 90 marianonun golü ama onu tartisan yok !
birde cezali duruma düstüs ayesinde.
ama kisisel performans önemli degil zaten suan, önemli olan maclari almamiz !
gelecek hafta maci alirsak yüzde 90 sampiyon diyebiliriz, birtek akhisar maci kaliyor deplasmanda oda iyi bir rövans ve final maci olur.

Üst Alt