Serdar Aziz - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Yeme bizi şimdi Ahmed.
Serdar çok iyi oynadı ve şampiyonlukta payı büyük

Sırf söyledini yememek için bu laflar hiç hoş değil.
Söylediklerimin yenilecek bir tarafı yok.
Bi bu adama 2 senede toplamda 40 trilyon para gommüşüz ancak oynayabildigi maç sayısı 36(!)
Yani maç başı 1 milyondan fazla ve kesinlikle buna değmiyor.

Ne dedim yukarıda; serdar, bu sezon vasat bir stoper performansı sergiledi.
Daha fazlası değil.
Semih,bu performansın daha iyisini 2012 de gösterdi ancak biz teneke bağlayıp yolladık.
Bu tarz sakar ve pozisyon almayı bilmeyen oyuncular, 1sezon vasat bir performans sergiledi diye göklere çıkarmanın anlamı yok.
Sonuçta senede 10 trilyondan fazla para kazanıyor ve çok daha iyi işler yapmalı.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Yav gülün geçin işte ben de bir sürü sallamışım ama adam iyi oynadı bu sezon. İnsan yanılabilir bundan doğal bişey yok

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeme bizi şimdi Ahmed.
Serdar çok iyi oynadı ve şampiyonlukta payı büyük

Sırf söyledini yememek için bu laflar hiç hoş değil.
Söylediklerimin yenilecek bir tarafı yok.
Bi bu adama 2 senede toplamda 40 trilyon para gommüşüz ancak oynayabildigi maç sayısı 36(!)
Yani maç başı 1 milyondan fazla ve kesinlikle buna değmiyor.

Ne dedim yukarıda; serdar, bu sezon vasat bir stoper performansı sergiledi.
Daha fazlası değil.
Semih,bu performansın daha iyisini 2012 de gösterdi ancak biz teneke bağlayıp yolladık.
Bu tarz sakar ve pozisyon almayı bilmeyen oyuncular, 1sezon vasat bir performans sergiledi diye göklere çıkarmanın anlamı yok.
Sonuçta senede 10 trilyondan fazla para kazanıyor ve çok daha iyi işler yapmalı.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Adam sezonun en iyilerindendi. Gsc adamı her hafta yerin dibine sokarken ben ve 3-4 diğer mücahid Serdarı savunduk. Çok şükür haklı olan biz olduk

Serdar şampiyonlukta büyük payı oldu mu, olmadı mı ?

Arifcim, Tolga içinde benzer şeyler söylenirken burada çöp olduğunu söylüyordum. Hoca geldi ve tolga kesik yedi görüyoruz. o dönem tolga muhtş topçu diyenler bugün hoca kestiği için sesleri götlerine kaçtı.

Aynı şey serdar içinde geçerli olabilirdi. Maicon - Denayer ikilisini denedi hoca hatırlarsın. Maicon üst üste 2-3 maç hata yapmamış olsaydı bugün Serdar kral diyenlerin çoğunun sesleri götlerine kaçacaktı yine. (seni kastetmiyorum)

Şampiyonlukta büyük katkısı oldu demem, ama katkı sağlamıştır tabi ki. fakat bu gerçeği değiştirmez. Serdar vasat ve hata yapmaya müsait 1 stoper. Bu sezon Şl maçlarında oynarsa eğer o zmn daha net görürüz ne olduğunu.

Üst Alt