Serdar Aziz - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Arifcim, Tolga içinde benzer şeyler söylenirken burada çöp olduğunu söylüyordum. Hoca geldi ve tolga kesik yedi görüyoruz. o dönem tolga muhtş topçu diyenler bugün hoca kestiği için sesleri götlerine kaçtı.

Aynı şey serdar içinde geçerli olabilirdi. Maicon - Denayer ikilisini denedi hoca hatırlarsın. Maicon üst üste 2-3 maç hata yapmamış olsaydı bugün Serdar kral diyenlerin çoğunun sesleri götlerine kaçacaktı yine. (seni kastetmiyorum)

Şampiyonlukta büyük katkısı oldu demem, ama katkı sağlamıştır tabi ki. fakat bu gerçeği değiştirmez. Serdar vasat ve hata yapmaya müsait 1 stoper. Bu sezon Şl maçlarında oynarsa eğer o zmn daha net görürüz ne olduğunu.
Ortak nokta bulamamız için üzgünüm,
Yine seviliyorsun
Bana göre yinede Serdar'ın "katkı" dan çok payı büyüktür.

Arkadaş bu sezon bile sallamayın Serdar 'a

Muslera-Gomis-Mariano-Fernando bile zaman zaman düşüşler yaşadı ama Serdar hep istikrarlı performans verdi

Benim gözümde bu sezonun en istikrarlı oyuncusu müzmin sakat dediğiniz Serdar 'dır

Muslera-Gomis-Mariano-Fernando bile zaman zaman düşüşler yaşadı ama Serdar hep istikrarlı performans verdi

Benim gözümde bu sezonun en istikrarlı oyuncusu müzmin sakat dediğiniz Serdar 'dır

çok doğru bir yorum. geçen senenin en güvenilir oyuncusuydu kendisi. yaptığı bazı penaltılara rağmen.

Bok atmak için bok atıyorlar işte renktaş. Bunu yapanlar da ekseri yanıldığını itiraf edemeyen şımarık çocuklar.

Serdar dünyanın en mükemmel stoperi değil ama genel olarak iyi performans sergiledi. Rakibine nefes aldirmadi, çalıştı, çabaladı, savaştı.

Bence bu sezon iyiydi ama ben hala güvenmiyorum kendisine. Hele hele CL icin.

Bu sezon da sakatlik yasamadan sezonun büyük kisminda oynarsa fikrim degisebilir.

Serdar Aziz'in geçmişte kronik sorunları olduğu doğru fakat geçen sene düzenli forma giydiği süreçte kendini güçlendirip bu sakatlıkların riskini tamamen bitirmiştir diye düşünüyorum. Normal şartlarda bu sene 35 civarında daha forma giyerse baya iyi hale gelir. Serdar'a ekstrem rakamlar verildikçe satılmaması taraftarıyım ara sıra kazmalaşabiliyor fakat genel anlamda iyi şeyler katıyor.

Ustatin gitmemesi lazim suan. Bir sene daha oynasin bizde ayni sekilde birazda CHL'de patlar diye dusunuyorum satariz 10-12ye felan yurtdisina.

Ustatin gitmemesi lazim suan. Bir sene daha oynasin bizde ayni sekilde birazda CHL'de patlar diye dusunuyorum satariz 10-12ye felan yurtdisina.

Bikere daha yaziyim ne yazdigim belli olsun bari
Ustatin gitmemesi lazim. Bir sene daha boyle oynayip CHL'dede patlar diye dusunuyorum. Seneyede 10-12'ye okuturuz yurtdisina.

Üst Alt