Serdar Aziz - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

uzun aradan sonra sakatlandi diye gayri her hafta müzmin sakat yazarsınız. adam onca zaman sorunsuz oynadı ama bu işinize gelmiyor tabi. iğrenç nankör herifler
Adamın bu sezon üçüncü sakatlığı, bunlardan sadece birinde maç kaçırmadı veya oyundan çıkmadı. Onun dışında Fatih hoca sakatlıktan çıktığı için bir iki maç oynat(a)madı. Iki aylık bir dönemden bahsediyoruz bu arada onu da belirteyim.

Adamın bu sezon üçüncü sakatlığı, bunlardan sadece birinde maç kaçırmadı veya oyundan çıkmadı. Onun dışında Fatih hoca sakatlıktan çıktığı için bir iki maç oynat(a)madı. Iki aylık bir dönemden bahsediyoruz bu arada onu da belirteyim.

Ciddi sakatliktan bahsediyorum. Ufak tefek sakatliklar herkesin basina gelebilir.

Iki ayda üç kere olunca ve şimdi sayısını hatırlamıyorum ama kaç tane maç kaçırınca öyle pek de toz pembe bakamıyorum olaya. Ufak tefek sakatlıklara bu kadar çok yakalanan başka bir oyuncu gelmiyor aklıma şu an takımda.

Geçen sezon sakatlik yüzünden toplam 1 maç kaçirmis. Geçmis sezonlara bakilirsa eskisi gibi sakatliktan dolayi çok maç kaçirmiyor 16/17de yasadigi talihsiz sakatlik hariç

Benim deginmek istedigim nokta adamin sürekli iyi oynamasi, ama olasi bir sakatlikta ayni ezbere yorumlarin yazilmasidir. Serdarin geçen sezonki performansindan dolayi kredisi var.

giphy.gif

Üst Alt