Serdar Aziz - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Serdar çok iyi top oynuyor kimse bok atmaya kalkmasın, bu sene en iyi performans veren oyuncumuz Serdar resmen.

Ama işte kötü bir huyu var dün maçta olduğu gibi Muslera ve Serdar arasına bir top atıldığı zaman Serdar pozisyonda avantajlı durumda olmasına rağmen topun kontrolünü her zaman Muslera 'ya bırakıyor. Muslera 'da belki beklemediği için belki maça konsantre olmadığı için öyle bir çıkıyor ki topa ya penaltı yaptırıyor ya da saçma bir hata yapıyor

Muslera-Serdar ikilisinin bu sorunu çözmesi gerekiyor sadece dün akşamki maç özelinde değil 3 senedir bu olay çok fazla geldi başımıza. Doğru düzgün bir iletişim kurun aranızda ya Serdar avantajlı olduğu pozisyonları temizlesin vursun top uzaklaşsın ya da Muslera "bırak bana" diyerek doğru düzgün çıkıp alsın şu topları

Krala bir teşekkürü çok görmeyelim.

77548.jpg

Bu adam savunmanın %50'si diyebiliriz.Eski dengesiz hareketleri de artık yok sanki.Son dakikalarda hak ettiği kaptanlık pazubandını takması ayrıca sevindirici bir olaydı.

Bugün pek iş düşmediği için kimsenin dikkatini çekmemiş sanırım. Ama ozanla ikisi sağlam ikili oldular. Bu maçta da olması gerektiği gibi oynadı.

Burda 4 milyon euro verilince kazık yedik diye sayfalarca ağlayanlar ne hissediyor merak ediyorum. O zaman demiştim ki bedavaya geldi sayılır 3 tane çöpü de yolladık sayesinde son 5 yılın en iyi fiyat performans transferi diye linç ediliyordum o yorumdan sonra. Karakter kalite yaşı vs düşününce değeri 25 milyon euro serdar gibi bir stoperin. Muslera olduğu için kaptan olamaz uzun süre ama musleradan çok daha fazla yakışır kaptanlık

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt