Serdar Aziz - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Aziz'in sonunu getiren hamlelerden biri Caner-Gökhan'ı bedavaya ezeli rakibine yollaması olmuştu. Bir benzerini şu anda biz yaşıyoruz.

Bu yüzden ben anlık sinirle kararlar alınmamalı demiştim. Bazı "cahilleri" hain,paracı vs. diye kandırabilirler ama sürecin nasıl geliştiğini herkes gördü.
Onların sözleşmeleri bitmişti senin bedava gönderme diye bir mecburiyetin yok.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alacaklarına karşılık fb veya diğer herhangi bir kulübe vermek saçmalık bu haberleri fb medyasının çıkardığını düşünüyorum
Serdar daha 28 yaşında her türlü oynamak isteyecektir kariyerini bitirmemizi göz önüne alamaz. Her türlü bonservis kazanırız bu adamdan transferin son anına kadar acele etmemek gerek.

Onların sözleşmeleri bitmişti senin bedava gönderme diye bir mecburiyetin yok.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ama bilerek yenilemeyip yolladı. Sonra onları taraftar gözünde paracı yaptı. O gün tepki veren çoğu taraftar şu an gönderildiği için Aziz'e kızıyor. Sonuçta Serdar'da öyle olacak. Sen onu yurt içine yollamamalısın. Hele bedava hiç yollama.

Milan takım yaşlandı, gençleştirelim diye Pirlo'yu 32 yaşında serbest bıraktı. Juventus hemen kaptı ve oynadığı 4 senede de şampiyon yapıp, ŞL'de final oynattı. Milan ise ondan sonra ne hale düştü.

Benim isteğim bir şeklde affedilip sene sonuna kadar oynaması. Hala bunun için zaman var. Sene sonu duruma bakılır.

DwOrTDQW0AEnTEs.jpg:large

Şu olay benim çok canımı sıktı. Biz tatil olayı sonrası bile Serdar 'dan yana taraf aldık adamın harcanmasına engel olmaya çalıştık ama beyefendi sağ olsun bu olaylardan çoooook öncesinde fenerbahçe için masaya oturmuş. Kimse "şans eseri rast gelmiştik" gibi bir açıklamaya inanmadı değil mi ? Ali Koç 'un adamı Serdar ve menajeri aynı yerde aynı anda denk gelmiş birde oturup bir sürü fotoğraflar çekilmişler vs.

Bunu yapmayacaktın Serdar Aziz ...

Zaten olayın basit bir tatil olayı,maç kaçırma vs. olmadığı belliydi Fatih Terim takım otobüsünden indiğinde bile Serdar 'ın yüzüne bakmıyordu ki adam sonuna kadar haklıymış

Bu saatten sonra Serdar Aziz ister gitsin fenerbahçe ile sözleşme imzalasın ister gitsin o Nedim Dilibaş 'ın şirketlerinden birinde çalışsın zerre umrumda olursa adam değilim ...

Ama öyle ben bonservisimi alayım tıpış tıpış fenere koşarak gideyim demek yok Serdar efendi o menajerin seve seve o bonservis bedelini getirecek sen çakallık yaparsan asıl çakallığı bizden görürsün ...

Ya o bonservis bedelini getirsin ya da tüm alacağını ödeyelim 1.5 sene Tarık gibi Florya 'da tek başına otursun ...

1 ay önce çekilmiş bir foto Nedim Delibaş'la birlikte. Şimdi yayınlıyor adam. Hocanın Serdar'ı sadece 30 saniye dinlemesinden durumun vahim olduğu belliydi, senelerdir beraber çalıştığı bir adam sonuçta ilk defa bu şekilde tavır alıyor.

bu vasatı sebebi ne olursa olsun elden çıkarmak hocanın yaptığı en doğru hamle.

şu anlaştığımız elemanı hiç izlemedim ama bundan kötü olmaz.

Kimleri adam ettik yaw, Arap belhanda, vasat serdar. Bunlar asla bu takımın oyuncuları olmamalıydı.

bu 2 vasat adama biz 13,5-14 Milyon Avro para bayıldık sanırım.

Serdar şampiyonlugun kilit isimlerindendi. Atinc Mitrovic Tosic gibiler icin milyonlarca avro harcandigi bir piyasada en az 10 isteyebiliriz ve alabiliriz de. Tabi becerikli yöneticiler bunu yapabilir.

bu vasatı sebebi ne olursa olsun elden çıkarmak hocanın yaptığı en doğru hamle.

şu anlaştığımız elemanı hiç izlemedim ama bundan kötü olmaz.

Kimleri adam ettik yaw, Arap belhanda, vasat serdar. Bunlar asla bu takımın oyuncuları olmamalıydı.

bu 2 vasat adama biz 13,5-14 Milyon Avro para bayıldık sanırım.
Seneye yabancı sınırlaması geliyor. Dediğin adam Serdar'dan iyi veya kötü bilemem ama yabancı sınırı azalacakken elinde 11 oynayabilece 1-2 tane yerli oyuncundan birine vasat demek pek doğru değil Serdar süperligteki her takımda oynayabilecek kalitede bir adam. Ya yüklü bir bonservisle satılmalı ya da Satılmamalıdır.

Seneye yabancı sınırlaması geliyor. Dediğin adam Serdar'dan iyi veya kötü bilemem ama yabancı sınırı azalacakken elinde 11 oynayabilece 1-2 tane yerli oyuncundan birine vasat demek pek doğru değil Serdar süperligteki her takımda oynayabilecek kalitede bir adam. Ya yüklü bir bonservisle satılmalı ya da Satılmamalıdır.

Süper lig vasat işte. Serdar vasat bir stoper. yabancı sınırı gelse dahil. Ozan gibi alt yapıdan oyuncu tercih ederim yine Serdar gibi vasat adamlara 3-4 milyon bonservis, 2-3 takasta oyuncu, 2 milyon yıllık maaş ve maç başı prim vermem.

Serdar'ın menajeri Fenere söz verdiklerini ve başka bir takımla görüşmediklerini söylemiş. Fenerli yöneticiler sonuna kadar bekleyin bu sorunu çözün (yani GS sizi mecbur bırakır ayağı) biz her türlü seni alırız demişler. Şimdi bu sözler resmen itiraf gibi olmuş. Fener bunları ayartmış ve Galatasaray'dan intikam almaya çalışıyorlar kendilerince. Sinsi Ali Koç' a yakışacak bir hamle. Kulübümüz hiç bir şekilde bu baskılara boyun eğmemelidir ve Serdar'ın Fener'e bedava gitmesine izin vermemelidir (Zaten Fener para verip almaz). Fener dışında istediği takıma da bedava gidebilir alacaklarına karşılık. Eğer son ana kadar bekleyip kararlı durursak kazanan kulübümüz olacaktır. En azından Fener her zamanki gibi babayı alacaktır.

Üst Alt