4 Sorunlu Oyuncu Fazla Değil Mi ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Sorunlu Oyuncu Fazla Değil Mi ?

Cevap: 4 Sorunlu Oyuncu Fazla Değil Mi ?

Yine medyanın gazına gelmeyelim. Bu yazılan futbolcular sırf medya ve basının abartması. Ne yapmış bu adamlar ? Penaltı çizgisini mi, kazmışlar? Rakip takımın futbolcularını mı, ayarlamışlar?

Söyleyin ne aga ?

Cevap bu video da :D Soyun mu ne soyunu :D

[video=youtube;WmHg-z3Kxcw]https://www.youtube.com/watch?v=WmHg-z3Kxcw[/video]

hırstan dolayı oluşan arıza iyidir.

bunların hepsi aidiyet hissi duyabilecek adamlar .

Çok okuyamadım ama değil :D

Hatta 11 sorunlu oyuncuya tamamlarsak takım oluruz :D :D :D

Fazla . Fatih Terim'i Supermanmis gibi gostermeye gerek yok . Bu buyuk bir risk . Biz bu riski aldik umarim problem olmaz . Basarilar gelir ve kadro rotasyon halinde oynar ayni zamanda takim uyumu olursa ve medyanin kiskirtmalarina karsi gelinebilir ve seyircide en ufak puruzde sikinti cikarmazsa problem olmaz ancak .

Matmazel bir takım olmaktansa psikolojik olarak da rakipte korku salan bir takım olmayı her zaman yeğlemişimdir. Tabii ki mental olarak zor olan insanların uyumu da zor olabilir fakat Türkiye liginin durumunu düşününce avantajdır bile bu tür şeyler...

Yerlilerde fatih terim faktörü işlerde yabancı futbolcularda işlemez ... Takım iyi giderse sorun olmaz kanaatindeyim .

ne saçma bir mantık.daha adamlar gelipte 3 maç oynamadan hepsine bir kulp takmış o kadarda yazı yazmış.

dünyada kusur bulmayacağın bir tane futbolcu var mı.

örnek : Basındaki en efendi alex'in kaç sefer rakibin bileğine bastığını ve kart görmediğini bilmiyormuyuz , lugano ,emre bilica gibi karakter özürlüleri bilmiyormuyuz , işte bu adamları tribünleri korur kollarken sahada hakemi , dışarıda medyası tek kelime eleştiremiyor ama senin gibi g.saraylılar yüzünden 2 yıl önce Brezilya Milli takımında kart görmüşte takımı yakmışta diye gelir gelmez eleştirilen Melo gibi adamların bırak takıma gelip güç katmasından keyif almayı utanmasak Mustafa Sarp'In Ayhan'In yerine oynayacak diye üzüleceğiz.

Gidin arkadaşım bu camiadan ( sen ne kadar sana mı sorucam desen de sor ya da sorma ama gidin tutmayın bu takımı ) , 4 tane sorunlu futbolcuyuda bu camia kaldırırıda , senin gibi bir taraftar profilini kaldıramayor sorun orda,biraz destek be kardeşim , çok bilmeyin futbolu , direktör olmayın,başkan olmayın , seyirci olamayı becerin azıcık.

ne saçma bir mantık.daha adamlar gelipte 3 maç oynamadan hepsine bir kulp takmış o kadarda yazı yazmış.

dünyada kusur bulmayacağın bir tane futbolcu var mı.

örnek : Basındaki en efendi alex'in kaç sefer rakibin bileğine bastığını ve kart görmediğini bilmiyormuyuz , lugano ,emre bilica gibi karakter özürlüleri bilmiyormuyuz , işte bu adamları tribünleri korur kollarken sahada hakemi , dışarıda medyası tek kelime eleştiremiyor ama senin gibi g.saraylılar yüzünden 2 yıl önce Brezilya Milli takımında kart görmüşte takımı yakmışta diye gelir gelmez eleştirilen Melo gibi adamların bırak takıma gelip güç katmasından keyif almayı utanmasak Mustafa Sarp'In Ayhan'In yerine oynayacak diye üzüleceğiz.

Gidin arkadaşım bu camiadan ( sen ne kadar sana mı sorucam desen de sor ya da sorma ama gidin tutmayın bu takımı ) , 4 tane sorunlu futbolcuyuda bu camia kaldırırıda , senin gibi bir taraftar profilini kaldıramayor sorun orda,biraz destek be kardeşim , çok bilmeyin futbolu , direktör olmayın,başkan olmayın , seyirci olamayı becerin azıcık.

5 tane mesajın var daha burada artistlik yapıyorsun. Neyse tartışmaya değmez..

Hakeme ve rakibe saha içinde agresif davranıp dikileceklerse değil. Takım içi dengeleri bozacaksa sorunlu.

kazım şu ana kadar bizde sorun yaratmadı. meloda hocayla bir sorun yaşamaz ama saha icinde herşey olabilir. engin baytarın ne yapacagını bilmiyorum. keitaya gelince oda hocayla sorun yaşamaz ama yönetimle yaşayabilir. bu arada keita daha belli degil galiba.

Sorunlu demek yanlıs olur istikrarsız diyelim biz ona Ya 9 luk oynar ya 4 lük evet böyle oyuncumuz cok maalesef ve bu yuzden deplasmanlarda zorlanıcaz yine

Re: Cevap: 4 Sorunlu Oyuncu Fazla Değil Mi ?

5 tane mesajın var daha burada artistlik yapıyorsun. Neyse tartışmaya değmez..

Kusura bakma sabah akşam buraya mesaj yazmakla harcayabilecek vakte sahip değilimde, konu o değil gerçekten , benim merak ettiğim sorunlu futbolcuların nasıl adam edileceği değilde senin gibi sorunlu taraftar profiliden bu camianın nasıl kurtulabileceği.

Ya destek verin ya da gidin Barselonayı izelyin orada az sorunlu adam var.

Yarın bu sorunlu diye saydığın adamların başarılı perfromanslarında utanmadan alkışayacakmısın ? Ya da senin dediğin gibi bu sorunlu adamlar başarsız olduğunda ohh ben demiştim diye mutlu mu olucaksın ? Benim sizin gibilerle derdim futbolu çok bilmeniz , yönetici olmanız , direktör olmanız ama en basitini taraftarlığı bir türlü olamamanız.

Umarım sen haklı çıkarsın bu adamlar sorunludur ve hiç faydalrı olmaz , G.Saray takımıda çokk kötü bir sezon geçirir ve bizde bu muhteşem öngörün sebebiyle sana altın madalya takdim ederiz sezon sonunda.

Biraz destek lütfen ya , şartsız , öngörsüz , negatif etkisiz ve taraftar gibi biraz destek.

Bu 6.mesaj oldu artık tecrübeliyim ciddiye al istersen.

Üst Alt