# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Bu çocuğa ayıp etmeyin.

Sıfır 6 numara ile sezona başladık.
Çıktı yılların 6 numarası gibi oynadı.

Sakatlanmaması için dua ettik, hatta milli takıma çağrılmaması için dua ettik, sakat döner bir şey olur diye.

40 maç lig kupa felan derken, tabii ki de kaldıramadı. Yanına Etebo diye bir adam koyduk önüne de Akbaba.

Taylan elinden gelenin fazlasını yaptı.
Teşekkürler aslan parçası.

Gscimbom mobil

Çok büyük emek veriyor gerçekten ki elinden geleni yaptığına emin olduğum nadir oyunculardan biri ama orta sahanın kralı olacak oyuncu değil güzel bir tamamlayıcı olabilir mesela Gedson&Taylan ikili orta saha ile oynayıp önlerinde usta bir oyuncu olabilir

Veya Gedson giderse defansif orta sahayı usta bir oyuncuya bırakıp sağ iç orta saha olabilir ama tek orta saha olarak oynamaya devam ettiği sürece bu akşam Malatya'dan yediğimiz gol gibi nice golleri kalemizde görmeye devam ederiz çünkü Taylan öyle muazzam pozisyon alan rakip atakları kesen orta sahayı çekip çeriren oyuncu olmaktan ziyade iyi bir tamamlayıcı oyuncu olabilir

Sezon baslamadan once buna guvenim tamdi, iyi oynadi milli takima kadar gitti. Iyi bir para ile gelen olursa yurtdisinda gormek isterim kendisini ama kendimiz bir orta saha alabilecekmiyiz ayni seviyede onu bilmiyorum iste.

Iyi katki yapti ama daha gelistirmesi gereken ozellikleri var. 6 nr oynasan da GS gibi bi takimda sut, gol, asist gibi ozelliklerin olmali.

GS da yedek olmali .

Sezonun ilk yarısının tek artısı bu çocuktu. Ne oldu da jilet gibi takımdan kesildi anlamadım, sakatlık dendi pubis dendi her şey dendi ama hala anlamadım.

Zaten alternatif konumuna düştüğü gün o etkisini de kaybetti.

Üst Alt