# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

3 milyon TL alıyor ilk 11 oyuncusu
Kalecimiz 30 milyon TL alıyor
Birinin maaşı kesinlikle anormal hangisi acaba?

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Muthis paralar ödeniyor bu adamlara abi. Sonra feg, falcao, babel gitmedikleri zmn sövüyoruz. Niye adama sovuyorsun ki, o sözlesmeyi yapana söv.

Taylan ederini bulmuş şuan. Gelen 5-6 teklife sutlanır, alacagi maas konusunda da anlaşmazlık olması imkansız.

Maasi düsük olmasi, avrupaya transfer olmayi isterse baya isimize yarar. Ordan biri 700-900 bin net teklif ederse, kabul eder herhalde. Maasi düsük diye, isteyen takimda biraz fazla para(7-8 milyon) vermeye sicak bakabilir

Gedson gedson diye qgliyonuz da su cocugun sezonun ilk yari performansini, herkesin arkasini toplayacam diye her mac yari marathon kosmqsini cok cabuk unuttunuz. O yuzden de MT'a cagrilmayi hak etti. Sagolsun Mr. Egotistical zart diye kesip haftlarca oynatmadigi icin bugunku performansi futbolu unutmus gibiydi.

Önceden de demiştim 6 numarası Taylan olan bi takımın şampiyon olması mucizedir diye ki o mucize kıl payı kaçtı maalesef.

Bu seviyelerin topçusu değil as kadroya tartışmasız daha iyi birisi lazım bu arada kendisini her milli maç sonu linç eden tjk 'li ve fenerlilerin hepsine toptan gireyim kodumun beyinsizleri

kablolu kumandayla çalışan oyuncak arabalar vardı. Sadece ileri geri yapabiliyordun. Bugün taylanı izleyince aklıma geldi.
Bazı pozisyonlarda öyle tuhaf koşuyor ki neredeyse takım arkadaşının dibine kadar gelip saçma bir pas çıkarıyor. Bizde de yapıyordu bunu. Topu bir yere sürmeye karar verdiyse kitleniyor bazen topu kaybedeceğini bilmesine rağmen ısrarla aynı yere sürüyor falan. Tuhaf

kablolu kumandayla çalışan oyuncak arabalar vardı. Sadece ileri geri yapabiliyordun. Bugün taylanı izleyince aklıma geldi.
Bazı pozisyonlarda öyle tuhaf koşuyor ki neredeyse takım arkadaşının dibine kadar gelip saçma bir pas çıkarıyor. Bizde de yapıyordu bunu. Topu bir yere sürmeye karar verdiyse kitleniyor bazen topu kaybedeceğini bilmesine rağmen ısrarla aynı yere sürüyor falan. Tuhaf
Ön libero öner ciğerim

10 numara sezon çıkardı yani şu adamda eleştirilmesin artık genel performans olarak, Adam koskoca Galatasaray orta sahasını tek başına idare etti hemde hiçbirimiz beklemezken, Milli takımda 10 dakikada yedek kadroyla oynadığı oyun beni ilgilendirmiyor bizim takımda gayet faydalı ve verimli oynuyor. Açıkçası seneye ideal bir yedek bulabilirsek banko kadroya yazarım o güveni veriyor bana.

gücünü doğru kullanamıyor bana kalırsa. arkadaslarının arkasını toparlayacam diye yapabilecek basit şeyleri de yapamıyor. enerjisini daha dengeli kullanabilirse geçen sene ilk devreden fazla katkı alırız. çok maç oynadı geçen yıl bunlar hep tecrübe. insallah daha iyi yerlerde görürürüz kendisini.

o çok övüldüğü dönemde maç sonu 'nası maç çıkardın' sorusuna daha 'cok eksiğim var çalışmam gerek' demesiyle notunu vermiştim taylan'ın. dediğim gibi potansiyeli yüksek ama kullanamıyor.

1624292255282.png
Resim

Üst Alt