# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

yahu çok yeteneklik bir şey değil. topa giderken sağına soluna bakacak bi tek. top daha gelmeden yapacağını tasarlaması lazım topcu dediğinin. uzun top da çalışarak giderilir bu arada.
aga ona oyun görüsü deniliyor iste
taylan hizli düsünüp arkaya kosu yapan adamlari öyle cabucak göremiyor
zaten bunu yapabilse asuncayoya gerek kalmazdi bir kere
umarim yeni cocuk bunu yapabilecek kapasiteye sahiptir

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Sahanın en çok top kazanan oyuncusu. Şu maç İtalya’da 8.sıra civarına oynayan tüm takımlar için transfer fikri oluşturmuştur. Biraz daha üstüne koyarsan devre arası İtalya yaparsın

aga ona oyun görüsü deniliyor iste
taylan hizli düsünüp arkaya kosu yapan adamlari öyle cabucak göremiyor
zaten bunu yapabilse asuncayoya gerek kalmazdi bir kere
umarim yeni cocuk bunu yapabilecek kapasiteye sahiptir

vala çok zor şeyler gibi gelmiyor bana bu detaylar ama o efordan sonra futbolcu beynini kestiremiyoz tabi.

vala çok zor şeyler gibi gelmiyor bana bu detaylar ama o efordan sonra futbolcu beynini kestiremiyoz tabi.
topu aldigin anda, tüm sahayi görüp, en uygun yere uzun topu atabilmek zordur la

bunu seri gittiginden beri kimse yapamadi bizde dogru düzgün

asuncayo gercekten böyle birisi cikarsa seviye atlatir bizim takima

Hala Berkan-Taylan ikilisini kalite olarak yetersiz buluyorum. Çabaları ve enerjileri çok iyi bir şey demiyorum ama yetenek bu kadar fazlası çıkmıyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeterli-yetersiz tartışmalarının dışında Taylan gerçekten oldukça düzgün bir futbolcu. İşini her daim layıkıyla yerine getirmek için elinden geleni yapıyor. Özellikle saygı duyduğum biri.

İyi oynadı bence görevin yaptı ama defanstan gelen topları dürtmeden kontrol etmesini bilmeli First touch çalışmalı sektirince rakip hamle yapıyor , bu maçta riskli bir hareketi olmadı allahtan.

Bir de topu alıp arkasındaki adamı eksiltme çalşması ve arkasında top bekleyen oyuncu ile duvar pası çalışmalı.

•quod erat demonstrandum•

Sırtı dönük aldığı her topu musleraya oynadığı sürece rakibi bozma ihtimalimiz çok azalıyor ..Adamlar 3-4 kişi önde basmış topu adam gibi kontrol edip dönse kaç kişiyi oyundan düşürecek.. Dün keremle birlikte en çok sırıtan isimdi

Üst Alt