# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Büyük takım 6 numarası olmaz bu yetenekleriyle. 8 numara mücadeleci tam aradığımız eleman. Gole yakınlığı da geçmiş yılların statik orta sahalarına göre büyük fark yaratır. Başka zaman olsa 8 numarada da iyi alternatif olabilirdi ama Taylan'dan iyisini getirecek bütçemiz olmadığına göre mümkün mertebe 8 numarada kullanmak durumundayız. En iyi haliyle bile 6 numarada kötü Seri kadar fark yaratamadığını düşünüyorum. Ha bundan 2-3 yıl sonra büyük uğraşla ortalama üstü bir 6 numara olabilir ama şu anda bizim esas ihtiyaçlarımızı kaldırabilecek donanımda olduğunu düşünmüyorum. İnşallah hak ettiği ve bizim de ihtiyacımız olduğu üzere ortadaki iki 8'in hiç değişilmez bir elemanı olur.

Pres ve ters kanada paslarını beğendim ama baskı yediğimizde top kullanımında sıkıntı yaşıyor tabii yardım alması gereken adam belhanda olunca cocuga pek bişeyde diyemiyorum inşallah her maç oyunu gelişir

Bu adam neymiş de haberimiz yokmuş. Tek savunma değil paslar da harika

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt