# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

@Cengiz Kahraman Üstat ne düşünüyorsun kaçan balık hakkında? O gün güzel bir tartışmamız olmuştu, şu an Taylan hepimizi mutlu ediyordur eminim. Böyle devam eder umarım. :hat:

Ekli dosyayı görüntüle 102667
Ekli dosyayı görüntüle 102668

Taylan çoğu kişiyi ters köşe yaptı.Bunlardan bir taneside benim.
seni ön görülerinden dolayı tebrik ederim :) (y)

Ama mhy çok fazla gömmeye gerek yok.Bizde daha farklı bir performans gösterebilirdi.
Şuna inan emre kkılınç fenere gitseydi mhy dan farklı olmazdı.

burada önemli olan bu tarz futbolcuların transfer edilmesinde sıkıntı yok.Sıkıntı olan bu tarz adamlara verilen yüksek bonservisler.İşte bu yüzden hangi oyuncu ne kadar eder bunları bilen oyuncu analizini iyi yapan yöneticiler şart.

Taylan çoğu kişiyi ters köşe yaptı.Bunlardan bir taneside benim.
seni ön görülerinden dolayı tebrik ederim :) (y)

Ama mhy çok fazla gömmeye gerek yok.Bizde daha farklı bir performans gösterebilirdi.
Şuna inan emre kkılınç fenere gitseydi mhy dan farklı olmazdı.

burada önemli olan bu tarz futbolcuların transfer edilmesinde sıkıntı yok.Sıkıntı olan bu tarz adamlara verilen yüksek bonservisler.İşte bu yüzden hangi oyuncu ne kadar eder bunları bilen oyuncu analizini iyi yapan yöneticiler şart.
Teşekkürler. Daha nice futbolcularımızdan iyi performanslar görür de ağzımız açık izleriz hepsini umarım.

Katılıyorum hatta Mert Hakan'nın bizim kadroda olmasını hala isterdim. Şu an Taylan'ın önünde bu dinamik oyunumuzda oldukça faydası olurdu. Taylan'dan nasıl verim alıyorsak belki de aynı şekilde ya da çok daha fazlasının Mert'ten alacaktık, bunları bilemeyeceğiz artık ama şu bir gerçek ki dediğiniz gibi iyi bir yönetim, iyi bir transfer komitesi ile dediğiniz şekilde hareket etmemiz gerekiyor futbolcu alım satımlarında.

Üst Alt