4. Uçakta Kwadwo Asamoah! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4. Uçakta Kwadwo Asamoah!

manset-fotografi-43.jpg

Galatasaray, hem orta sahada hem de sol bekte oynayabilecek bir futbolcuyu getiriyor. juvenrus ile bir yıl daha sözleşmesi bulunun Kwadwo Asamoah için İtalyan kulübüyle anlaşma sağlandı.

Juventus ile bir yıl daha sözleşmesi bulunan Kwadwo Asamoah için İtalyan kulübüyle anlaşma sağlandı. Cim-Bom, bonservisi için 2.5 milyon euro vermeyi kabul ederken, futbolcu da prensip olarak “Evet” dedi ancak son karar için eşine danışacağını söyledi.

Bu sezon transferin en hızlı kulübü Galatasaray, Gomis, Belhanda ve Maicon'un ardından dördüncü transferini de bitirmek üzere… Sarı-kırmızılılar, orta saha ve sol bek sorununu gidermek için Juventus'un Ganalı futbolcusu Kwadwo Asamoah ile anlaştı.

Asamoah, hem sol bekte hem de orta sahanın sol bölgesinde görev yaparak takıma çok yönlü hizmette bulunabiliyor. Bu da teknik direktör Igor Tudor için büyük bir avantaj olarak görülüyor. Hırvat teknik adamın da, çok yönlü ve mücadeleci futbolundan dolayı Asamoah'ta çok ısrar ettiği belirtildi.

İtalyan kulübüyle bir yıl daha sözleşmesi bulunan futbolcu için Juventus, Galatasaray'a olumlu cevap verdi. Sarı-kırmızılıların, 2.5 milyon euro karşılığında bu transferi bitireceği ifade edildi. Futbolcu da Galatasaray'a prensipte “evet” dedi ama son kararı vermek için eşine danışacağını bildirdi. Ganalı oyuncunun eşinin hamile olduğu bu nedenle onun görüşlerine çok önem verdiği ifade edildi.

AMKSPOR

2.5 Milyon Euro aslında normal. Büyük takımlarda gözden düşen veya sakatlık geçmişi kabarık isimler için hiç yoktan iyidir gözü ile bakılıyor. Bizde nasıl Donk vs 0 bonservis ile talip çıksa gönderilir o da aynı hesap.

2.5 Milyon Euro aslında normal. Büyük takımlarda gözden düşen veya sakatlık geçmişi kabarık isimler için hiç yoktan iyidir gözü ile bakılıyor. Bizde nasıl Donk vs 0 bonservis ile talip çıksa gönderilir o da aynı hesap.
Katılmıyorum pek. Juventus bu sezon Asamoah'yı zaman zaman oynattı, hala verim alıyorlar. Kötü olduğundan gözden düşmedi bu adam sonuçta, kadroda daha iyi ve istikrarlı (sakatlık açısından) oyuncular olduğundan az oynuyor.

Katılmıyorum pek. Juventus bu sezon Asamoah'yı zaman zaman oynattı, hala verim alıyorlar. Kötü olduğundan gözden düşmedi bu adam sonuçta, kadroda daha iyi ve istikrarlı (sakatlık açısından) oyuncular olduğundan az oynuyor.

Ama sakatlık konusunda her sene en az 15 maç kaçıran bir oyuncu değeri düşüyor hali ile. Çok maaş yükünü ipleyeceklerini sanmıyorum zira çok iyi gelirleri var ve anormal ücretler önermiyorlar bizim gibi. Yine de çok zor da olsa ikna olabilirler söz konusu fiyata.

Ama sakatlık konusunda her sene en az 15 maç kaçıran bir oyuncu değeri düşüyor hali ile. Çok maaş yükünü ipleyeceklerini sanmıyorum zira çok iyi gelirleri var ve anormal ücretler önermiyorlar bizim gibi. Yine de çok zor da olsa ikna olabilirler söz konusu fiyata.
Orası da doğru. Geçen sezon çok maç kaçırmamış aslında ama oynasa kaçırırdı herhalde. :D Yine de bilmiyorum, 2.5m€ çok az gibi geliyor. Gerçi Juventus'tan Melo'yu alışımızı düşünürsek 2.5m€ fazla bile :asd2:

Juventus Başkanı Agneli'ye danışmanı Galatasaray'ın teklif formunu ilettiğinde başkan "Uff gene mi bu ölücüler , daha melo'nun taksidi bitmedi.Ne istiyorlar gene , amaan neyse verin gitsin" demiş.

Üst Alt