4 Yerli Oyuncu Alınmalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Yerli Oyuncu Alınmalı

Kiradan dönenlerle birlikte bu sene herkesin kabul edebilecegi bir yerli kadrosu kurulmali.
Süper Lig seviyesinde olmayan oyuncular bir an önce gönderilmeli.

Kiradan iyi performanslarla dönen oyuncularimiz:
Okan Kocuk (Giresun)
Batuhan Sen (Menemen)
Emin Bayram (Bolu)
Emre Akbaba (Alanya)
Yunus Akgün (Adana)

Mevcut kadrodaki yerlilerimiz (Süper Lig seviyesinde olanlar yazilmistir):
Taylan Antalyali
Berkan Kutlu
Kerem Aktürkoglu
Emre Kilinc

1888448_Galatasaray_SK.jpg

Özellikle defansa ve forvete Süper Lig seviyesinde oyuncular alinmali.

Sag Bek: Onur Bulut, Bünyamin Balci, Mert Müldür (Cebrail Karayel Konya'ya gitti. Mert Müldür direkt ilk 11 oynar, diger ikisi yedek olur)

Stoper: Kaan Ayhan, Ozan Kabak, Abdülkerim Bardakcı, Koray Günter, Cenk Özkaçar, Samet Akaydın, Tayyip Talha Sanuç, Emrecan Uzunhan, Yunus Emre Çift, Metehan Mert, Furkan Bayır (Burada cok fazla oyuncu var. 1-2 tanesi dogrudan ilk 11 oynayabilecek kalitede, digerleri yedek olabilecek seviyede veya ciddi potansiyele sahip).

Sol Bek: Kazımcan Karataş (Eren Elmali 3,6M€'ya Trabzon'a gitti, Ugur Ciftci ve Tayfur Bingöl sözlesme uzatti. Baska oyuncu yok burada. Berkan Emir ve Güray Vural bu yastan sonra büyük takimda bek oynayamaz)

Forvet: Umut Bozok (Enes Ünal'i alamayacagimiza göre Trabzon'un elinden bunu son anda kapmamiz gerekiyor)

11 saglam yerli + kullanilacaksa 14 yabanciyla birlikte 25 kisilik kadro olusuyor. 1-2 tane daha maliyetsiz genc oyuncu a takimda tutulabilir. Diger genclerimizi u19'da cürütmek yerine tff 1.lig veya tff 2.lige kiraya vermeliyiz ki oynayip kendilerini gelistirsinler. Sag bek ve stoperi yurt disindan almayacaksak yurt icinde bizim yetersiz yerli oyuncular takasta verilebilir. Bizim yerli oyunculara ödedigimiz paralari anadolu kulüpleri zorlanmadan ödeyebilir.

Emre Kilinc makul bir teklifte satilabilir veya genis kadroda degerlendirilebilir. Kamptaki performansindan sonra hoca karar verir.

her bölge tam isim söyleyememde

Hamza ve Baran kullanılmalı , forvette Eren Aydın izlenmeli , 3. kaleci denenecekse jankat denenmeli bazı maçlarda

Keşke tintiş'i sağ bek yusuf'u da diyebilseydim ama maalesef...

3 -4 seneye bir jenerasyon daha geelcek onu korusunlar bari.

bizim içimiz haricinde Mert Müldür'ü milli takımlar bazında izledğim maçlarda beğendiydim.
Forvet olarakta Umut Bozok bir de ismini unuttum dün paylaşılan 25 gol 10 asistlik biri vardı

Emre Kılınç ve Taylan forma bizde forma göremeyecek seviyedeler bana göre.

Ogulcan, Tasdemir, Aytac ve Alpaslan sutlanir. Kerem satilir, Baris Alper hazirlik kampindaki performansina göre belki kiralik gider. O zaman bunlar kaliyor.

Okan
Batuhan
Emin
Metehan
Ömer
Berkan
Taylan
Akbaba
Kilinc
Yunus
(Baris Alper)
Eren Aydin

2 kaleci ve 9(10) oyuncu. Buraya Kaan/Cenk ve Umut Bozoku eklersen yeter bence. Zaten Türk sayisi 11-12e yükselmis olur. Avrupa'da yokken o kadro yeter. Birde daha alt yapidan kadroya girecek Hamza gibi cocuklar var.

8+6 sayesinde, ben iki sag beki yabanci tutardim. Onlardan biri sol bek olarak da Ömerden iyi oynayabilen biri oldugu an, 2 transfer yeter. Kadroyu öylesine cok sisirmeye gerek yok

berkay ö.
bir sekilde umut bozok
bir bek

fazlasi lazim degil. yeni sezona emin bayram dönüyor, 2.ligde baya iyi oynamis

her bölge tam isim söyleyememde

Hamza ve Baran kullanılmalı , forvette Eren Aydın izlenmeli , 3. kaleci denenecekse jankat denenmeli bazı maçlarda

Keşke tintiş'i sağ bek yusuf'u da diyebilseydim ama maalesef...

3 -4 seneye bir jenerasyon daha geelcek onu korusunlar bari.

bizim içimiz haricinde Mert Müldür'ü milli takımlar bazında izledğim maçlarda beğendiydim.
Forvet olarakta Umut Bozok bir de ismini unuttum dün paylaşılan 25 gol 10 asistlik biri vardı

Emre Kılınç ve Taylan forma bizde forma göremeyecek seviyedeler bana göre.
Tff 1.lig'de düzenli olarak forma giyemeyen alt yapi oyuncularini ve daha asagi liglerde oynayanlari dahil etmedim. Baris Alper dahil onlarin icindeki potansiyelli cocuklari yeniden kiraya vermek gerekiyor. Kampta elbette bir kac tanesi denenecektir.

Derhal gönderilmesi gerekenler:

Ismail Cipe
Alpaslan Öztürk
Ömer Bayram
Emre Tasdemir
Aytac Kara
Ogulcan Caglayan

Bunlarin toplam piyasa degeri 3.350.000€ görünüyor ama hepsini toplasan 2 milyon euro etmezler bana kalirsa. Takasta vs. bir sekilde kullanmak lazim bu yetersiz oyunculari.

Tff 1.lig'de düzenli olarak forma giyemeyen alt yapi oyuncularini ve daha asagi liglerde oynayanlari dahil etmedim. Baris Alper dahil onlarin icindeki potansiyelli cocuklari yeniden kiraya vermek gerekiyor. Kampta elbette bir kac tanesi denenecektir.

Derhal gönderilmesi gerekenler:

Ismail Cipe
Alpaslan Öztürk
Ömer Bayram
Emre Tasdemir
Aytac Kara
Ogulcan Caglayan

Bunlarin toplam piyasa degeri 3.350.000€ görünüyor ama hepsini toplasan 2 milyon euro etmezler bana kalirsa.
2 M euro dediğin 36-40 M bandına geliyor - o kadar bile etmez hepsinin totali bence. hepsi gidebilir

yani biri 0 kaleci
Alpaslan Aytaç M.Cengiz döneminde bağlanan trasnfer
Emre taşdemir - neden uzatılır anlamış değilim
Oğulcan - büyük LOL
Ömer bayram - küçük lol

2 M euro dediğin 36-40 M bandına geliyor - o kadar bile etmez hepsinin totali bence. hepsi gidebilir

yani biri 0 kaleci
Alpaslan Aytaç M.Cengiz döneminde bağlanan trasnfer
Emre taşdemir - neden uzatılır anlamış değilim
Oğulcan - büyük LOL
Ömer bayram - küçük lol
ömer bayram'i alanya, kasimpasa, kayseri, antalya, giresun, gaziantep ve süper lig'e yeni cikan takimlara önerebiliriz. burada en makulu kayserispor gibi görünüyor, hem eski kulübü hem onur bulut transferinde isimize yarayabilir. diger oyunculari kümede kalmaya oynayacak takimlara veya alt liglere önermek gerekiyor.

bozok
onur
abdülkerim
cenk özkaçar
koray günter
kaan ayhan

kelepir fiyata denk getirebilirsek gelmelerini isterim. yerli kalitemizi artırmalıyız. alt yapıdaki gencoların önünü kapatmamak şartıyla tabi

bozok
onur
abdülkerim
cenk özkaçar
koray günter
kaan ayhan

kelepir fiyata denk getirebilirsek gelmelerini isterim. yerli kalitemizi artırmalıyız. alt yapıdaki gencoların önünü kapatmamak şartıyla tabi
koray günter'i unutmusum reis. sözlesmesi seneye bitiyormus. 2-3 milyona veriyorlarsa o da düsünülebilir. abdülkerim icin 4, ozan kabak icin 8 istiyorlarmis. samet akaydin 3 milyon. kaan ayhan 3-4'e cözülebilir.

Üst Alt